Griet Op De Beeck "Aukščiau nei devintam danguj"

2020 m. balandžio 6 d., pirmadienis
   Kai perskaitau knygą, visada bandau sugalvoti vieną žodį ar sakinį, kuris ją apibūdintų. Dar skaitant supratau, jog šios žodis bus - gyvenimiška. Toks jausmas, lyg pro rakto skylutę stebėčiau svetimos šeimos gyvenimą. Lyg nematoma stovėčiau svetainėje ir klausyčiausi jų pokalbių, pamąstymų, barnių.
  Šią istoriją pasakoja penki skirtingi žmonės, kurie susieti daugiau, nei patys mano. Kažkokio ypatingo veiksmo kaip ir nevyksta. Paliečiama alkoholizmo, kaltės, neištikimybės tematika.  Apie tai, kaip svarbu šeimoje suprasti, nesmerkti bei įsiklausyti (sakiau, kad gyvenimiška knyga).
   Skaitant knygas, aš esu labai priekabi sekso scenoms. Mano nuomone, parašyti gerą erotinę sceną yra didelis autoriaus meistriškumas. Šioje knygoje buvo vulgaru, juokinga ir jausmas, lyg lįsčiau į kito miegamąjį (man rodos ne svetainėje nematoma stovėjau). Lygiai taip pat, nenoriu knygose skaityti apie hemorojaus rezultato spalvą tualete. Kam? Bet negaliu pykti, toks gyvenimas gi. 
  Jeigu ką ir prisiminsiu apie šią knygą po ilgo laiko, tai - pabaigą. Netikėta, nustebinusi ir stipriausia knygos vieta. Nedaug joje pozityvumo, bet apmąstymų pakankamai. 
 Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan