Chris Carter "Krucifiksas", "Egzekutorius"

2020 m. balandžio 2 d., ketvirtadienis   Labai seniai man teko skaityti K. Slaughter trilerį "Aklumas". Knygoje buvo viena tokia šlykšti smurto scena, kad net ir dabar žiaukčioju ją prisiminus. Kas dedasi tų autorių galvose? 
   Po jos buvo daug kitų detektyvų, vieni intrigavo labiau, kiti sudomino mažiau, bet bent jau nebestebino nusikaltimo scenomis. Iki tol, kol neperskaičiau "Krucifiksas". Mano vaizduotė laki ir užteko perskaityti iki pirmos nusikaltimo scenos, kad vėl žiaukčiojau. Rimtai, Carter'i, kas su tavim negerai? Iš kur toks žiaurumas? 
   Psichologiją bei nusikalstamą elgesį studijavęs autorius, sukūrė dar vieną dėmesio vertą personažą - detektyvą Hanterį. Neturintis šeimos, šiek tiek išgeriantis, savom psichologinėm  problemom ir meistriškai tiriantis bylas. Kaip ir viskas girdėta, skaityta, bet patikėkit, įtampos ir veiksmo nors vežimu vežk. Paimi į rankas ir žinai, kad ryt į darbą eisi nemiegojusi.
   Kai labai patinka pirma autoriaus knyga, tai to paties ir net daugiau tikiesi iš antros. Mano nuomone, "Egzekutorius" ne ką prastesnė. Vietomis buvo jausmas, kad istorija praranda tą įtampą, bet paskutiniai knygos puslapiai - daužymas šlapiu skuduru per veidą. 
 Aš pernai atradau du gerus detektyvų/trilerių rašytojus - S. Anhnem ir C. Carter. Abiejų knygas skaitysiu tiek, kiek bus verčiama. Nes atradau tai, kas man tiko, kai norisi poilsio knygos (ot poilsis skaityti, kaip kitus žudo) ar skaitymo blokui pralaužti. Tai jeigu nesat jautrūs vaizdžioms smurto scenoms, rekomenduoju susipažinti su šiuo autoriumi. Beje, vakar pasirodė ir trečioji dalis - "Šešėliai naktyje".

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan