Mažvydas Palanga "Dūzgė ir pavojinga informacija"

2020 m. vasario 2 d., sekmadienis
"Dūzgė iš tikrųjų mėgo skaityti ir skaitė daug. Ji skaitė beveik visada ir visur"

   Ar esate kada su vaikais diskutavę, kas yra baltoji propaganda? O apie Gutenbergo projektą, skaitmenines knygas? Arba kaip žmonės ieškodavo informacijos, kol nebuvo "Google"? Jeigu ne, tuomet labai rekomenduoju paskaityti  šią knygą. Pažadu, po kiekvieno skyriaus turėsite sočiai temų vakaro diskusijoms.
  Dūzgė - smalsi, nekantri, daug skaitanti mergaitė šiuolaikiniame amžiuje. Jos žingeidumas naujienoms toks didelis, jog kartais ją ištinka informacijos intoksikacija. Bet juk taip svarbu suprasti, kodėl žurnalistai turi laikytis etikos principų ar kaip veikia elektroninio rašalo technologija.
  Apžvelgdama vaikiškas knygas, aš visuomet pabrėžiu edukaciją, kurios netrūksta ir šioje knygoje. Man ypač patiko, kad buvo paliesta nelegalių knygų tema. Nes daugeliui tai atrodo vis dar normalus dalykas, nieko tokio. Ne, vogti "duoną" iš autorių nėra gerai ir kaip Dūzgė prisipažino: "ji kažkada ieškojo, netgi atsisiuntė kelias knygas iš piratinės svetainės, tačiau jausmas buvo nekoks". 
   Kalbėti apie autorines teises ir nelegalias knygas reikia kuo daugiau ir garsiau. Gal po truputį suvoksime, kaip svarbu gerbti kūrėjus ir jų intelektinį darbą. 

1 komentaras:

  1. Mano begalinis pagyrimas skirtas šiam giliai kerėtojui, kurį verta mėgdžioti. Ačiū daktare. Sveiki, mano vardas Donna 38, aš gyvenu San Francisko įlankos rajone Kalifornijoje. Mano emocinis gyvenimas pasisuko labai stipriai ir buvo palaimintas, nes mane nukreipė šeimos draugas, tapęs seserimi, skausmas buvo toks nepakeliamas, kad mane traumavo, nes man skaudėjo, turėjau neramių naktų, dėl kurių mane beveik apgailestavau. likus maždaug metams iki mano susitikimo su daktaru Egwali, kuris padėjo atgaivinti tai, kas, mano manymu, dingo. Patikėkite, kad iš pradžių aš taip pat buvau netikintis dėl įvairių susitikimų su keletu rašybininkų ir svetainių, esančių ant savo žavingo vyro sugrąžinimo prie manęs ribos, aš visada buvau stipri ir žinojau, kad turi būti patikima vieta padėti mano pačios santuokinė trauma už tai iš tiesų sukėlė tiek daug chaoso. Kathy surado daktaro Egwali straipsnį ir atidavė jį man, aš susisiekiau su juo ir paaiškinau, ką išgyvenau, jis sakė, kad jis turėjo atlikti tam tikras apeigas, kurių metu buvo atliktos visos būtinos procedūros, nes tos apeigos buvo atliktos, mūsų gyvenimas buvo toks spalvingas, nuo to laiko jis yra mano idealus vyras ir myli mane bei mūsų vaikus. Dar kartą dėkoju jums, daktare, galite prisijungti prie jo bet kurioje iš šių terpių ir būti laiminga siela, nes tikiuosi, kad pasiseks!

    „Viber“ / „WhatsApp“: +2348122948392
    El. Paštas: dregwalispellbinder@gmail.com

    AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan