Nicolas Barreau "Meilės laiškai iš Monmartro"

2019 m. gruodžio 11 d., trečiadienis
"Jie primena mums, kad meilė yra atsakymas į visus klausimus"

   Amerikietė Nina Sankovitch nuo mažens labai mėgo skaityti. Kaip teigia Nina - knygos buvo tarsi klijai, suvieniję jos imigrantų šeimą. Bet po staigios sesers mirties, kai atrodo gyvenimas prarado prasmę, ji pradėjo ieškoti būdų, kaip atsitiesti. Taip gimė "365" projektas, kurio metu ji kiekvieną dieną perskaitydavo po knygą, o savo patirtį aprašė - "Tolstoy and the Purple Chair - My Year of Magical Reading ". Ir tai buvo jos susitaikymo su netektimi terapija. 
  Filme "P.S. Myliu tave" pagrindinis veikėjas prieš mirtį palieka 10 laiškų su patarimais žmonai, kurie turėtų padėti susitaikyti jai su jo mirtimi. Ir tai yra dar vienas terapijos pavyzdys.
  Knygoje "Meilės laiškai iš Monmartro" - rašytojas Žiuljenas, po žmonos netekties, praranda gyvenimo džiaugsmą bei kūrybinį įkvėpimą. Tačiau moteris, prieš mirtį, priverčia jį pasižadėti parašyti jai 33 laiškus - po vieną už visus nugyventus metus. Būdų, kaip susitaikyti su netektimi, yra daug ir visi jie geri, kol mums tai padeda. 
   Pati istorija knygoje kažkur jau matyta/girdėta/skaityta, rašymo stilius neįmantrus, kiek infantilus, bet labai gražiai atskleistos visos gedėjimo stadijos. Skaitosi labai lengvai, nors buvo vietų kur susigraudinau. Knyga, kurios tikrai nedėčiau į atostogų lagaminą, nedovanočiau, ką tik pagimdžiusiai draugei ar porai vestuvių proga. Tačiau ją tikrai įtraukčiau į biblioterapinių knygų sąrašą, netekties tematika. Kai reikia to gražaus žodžio, suvokimo, jog nesi vienas tokioje situacijoje. Kai jauti, jog viduje dar slypi užslėpti jausmai ir reikia tik vos vos, jog juos atvertum.
   Beje, knygoje yra paminėta viena daina - Feist "Secret heart". Susiraskit ir paklausykit, man ji atspindi visą knygos esmę.

1 komentaras:

  1. Aš per savo santuoką išgyvenau pragarą, kai sutikau ponios, vardu Maria, liudijimą. Ji papasakojo, kaip ji sugebėjo išsaugoti savo santykius padedant rašytojui dr. Ajayi, nes jos vyras ją paliko kitai moteriai be jų. turėdamas reikšmingų nesusipratimų, bet rašybos žinovas dr. Ajayi, palaimintas savo protėvių, padėjo rašybos liepto galią ir jos vyras grįžo sakydamas, kad nežino, kas nutiko per jį, aš turėjau beveik panašų atvejį, nes mano vyras nori užpildyti skyrybų, bet aš nenoriu sugadintų namų, nes mes buvome kartu jau 15 metų, perskaitę Marijos parodymus. Susisiekiau su rašytoju dr. Ajayi ir paaiškinau jam savo situaciją, jis man papasakojo keletą tam tikrų dalykų, kuriuos reikėjo padaryti ir Aš vykdžiau jo nurodymus po savaitės burtų, mano vyras man pasakė, kad jam gaila visų skausmų, kuriuos jis man ir vaikams pateikė, pažadėdamas, kad visi jis bus mūsų pusėje ir nuo tada mes gyvename persiku. e. Jei turite panašių problemų, tokių kaip mano, ar bet kokių problemų, susijusių su darbu, mokykla ar sveikatos problemomis, susisiekite su Dr. Ajayi, kad jos darbas būtų 101% garantuotas. El. Paštas: drajayi1990@gmail.com „Viber“ arba „Whatsapp“: +2347084887094

    AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan