Knygų fetišas: Haris Poteris

2018 m. sausio 8 d., pirmadienis


   Kas mane skaito ir seka, žino, kad esu didelė Hario Poterio gerbėja. O jeigu aš ką nors mėgstu, tai vien knygų man neužtenka. Šį įrašą norėjau skelbti dar prieš šventes, bet ir gerai, kad nespėjau. Per tą laiką sulaukiau siuntinių, netikėtų dovanų, tai galėsiu dar daugiau parodyti. 
  Šios Kalėdos buvo tikros Hario Poterio Kalėdos. Praktiškai visos dovanos man buvo susijusios su HP. Ne tik gavau, bet ir dovanojau pati. O dabar noriu viską parodyti ir Jums.


       Kojinės, daug kojinių, jų tikrai niekada nebus per daug. Jau esu turėjusi ne vieną porą, jau spėjau ir sunešioti, tad labai džiaugiuosi tokia dovana.

   Pažadu, Jums tikrai kada parodysiu savo drobinių maišelių kolekciją. Kad ir kur keliaučiau, visada parsivežu nors vieną knyginį maišelį. Po švenčių kolekcija pasipildė dar dviem Hario Poterio maišeliais. Man tai geriausias vasaros atributas, kuomet įsimeti knygą, telefoną, piniginę ir keliauju į miestą.


    Šios šlepetės buvo dovana sau ir antrai pusei. Labai patogios ir jaukios. Jau esu turėjusi vienas, nešiojau, kol suplyšo ir jau nebeturėjo estetinio vaizdo. Bet juk tai HP, gaila buvo išmesti.


    Tikriausiai labiausiai lauktos lauktuvės ir labiausiai norėta HP atributika. Buvo ir juodos spalvos, bet ruda/ryža mano mėgstamiausia. Labai patogi, daug skyrių, kokybiška. Jau laukiu progos, kad galėsiu išeiti su ja.


    Manot vienų šlepečių man pakanka? Žinoma, kad ne. Dabar net būna, kad aviu tapkes pagal tos  dienos nuotaiką. O sportiniai bateliai laukia geresnių orų. Bent jau pavasario.

   Kadangi bliuzonai dideli, tai labai sunku gražiai juos nufotografuoti. Radau visiškai vienodas foto internete. Patogūs, švelni medžiaga. Jau žinau, kad neišlįs iš jų dar kelis mėnesius.

    Kai darbe pamačiau pas kolegę šias gertuves, pasakiau, kad noriu ir aš! Užsisakiau ir po mėnesio jau laikau savo rankose. Pirkau dvi, nes viena bus skirta kitai knygų ir HP gerbėjai.
  Puodeliai buvo geriausia mano švenčių staigmena ir dovana. Nuo sesės, kuri prisiminė, kaip vis zyziau, kad noriu HP puodelių. Beje, literatūrinių puodelių kolekciją taip pat kada parodysiu.


   Paskutinis, bet pats geriausias mano pirkinys - HP chalatas. Prisiekiu, nesu turėjusi švelnesnio ir minkštesnio chalato. Tai buvo mano dovana antrai pusei. Bet spėkit, kas nešioja?

  Tai tiek mano pirkinių ir dovanų. Tikiuosi, kad patiko. Jau klausėt manęs, kur galima tai įsigyti. Gaila, bet viskas pirkta ne Lietuvoje. Man tiesiog pasisekė, kad artimieji kaip tik buvo Anglijoje ir Olandijoje.

2 komentarai:

  1. Mano 10-metė dukryte pakvaišo dėl Hario Poterio, na kol kas turi tik džemperį, kurį nrtyčia užmačiau pepko parduotuveje 😊 Nors knygų galima pasiimt iš bibliotekos, tačiau vis galvoju gal kas jau "išaugo" ir norės parduoti savo kolekciją 😅😅 Na, o visų kitų gėrių reikia ieškoti manau aliexpres. Užsimanė patalynes dabar 🤔 bus ieškojimo etapas...

    AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan