Rebeka Una "Labas, aš Tadas"

2017 m. lapkričio 5 d., sekmadienis


   Kai perskaičiau Rebekos Unos knygą "Labas, aš Tadas", pasijutau labai sena. Jau nebe mano laikai su Pepe, Karlsonu ar Pifo nuotykiais. Viskas taip greit keičiasi.
  Knyga, talpinanti visas šių dienų aktualijas ir madas. Kas yra pagrindiniai veikėjai? Mama - vegetarė, sportuojanti, gerianti žalius kokteilius, besidominti ekologija ir rašanti knygas. Vyrai - patėvis ir du tėčiai, kurių vienas emigravęs į Airiją. Vaikai - mintinai mokantys lietuvišką repą, žiūrintys filmukus per youtube, o Švarcnegeris jiems senis. Nieko neprimena?
   Elzė - klasės naujokė, paskelbusi visiems karą. Taip sukeldama visų, ypač Tado, įsiūtį. Juk mergaitės negali kariauti! Gali ir dar kaip. Ir ne tik apmėtyti vandens bombomis.
   Autorė pristatydama knygą, nuolat mini, kad ji gimė iš jos pačios kasdienybės. Stebint savo vaikus, draugus, artimuosius. Ir tas labai jaučiasi. Gal todėl knyga ir atrodo sava bei artima. Aš ją pavadinčiau lietuviška "Nevykėlio dienoraščio" versija. Knyga apie vaikiškas išdaigas, draugystę bei kasdieninį gyvenimą. Labiausiai rekomenduočiau 7-10 metų vaikams. Kurie knygoje atpažins save.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan