Lavija Šurnaitė "Optimizmo genas"

2017 m. lapkričio 5 d., sekmadienis   
   Žinot, aš niekada nebuvau moteriškumo knygų gerbėja. Visos tos pasakos - aš karalienė, išlaisvink savo vidinę dievaitę, kaip tapti dama, tu deivė - man tikras seilėjimąsis. Ir tokias knygas apeinu ratu. Bet....
  Darbe pristatinėjau knygų naujienas. Taip į mano rankas pateko Lavijos Šurnaitės knyga "Optimizmo genas". Ir negaliu atsidžiaugti, kad ją perskaičiau. Skaičiau - šypsojausi, pasakojau kitiems - šypsojausi iki ausų. Visiška optimizmo bomba. Kaip pokalbis su drauge.
   Kaip atpažinti toksiškus žmones, pasitikėjimas savimi, sportas, PMS siaubai, komplimentų magija, patrauklumas sau, liemenėlės nusisegimo menas, seksas, herojės tarp mūsų - tai tik maža dalis temų, nagrinėjamų knygoje. Trumpai, aiškiai ir taikliai.
   Būna knygų, kurias skaitai ir pritardama linksi galvą. Taip, aš irgi namie sėdžiu neplauta galva (nes niekas nemato), neskutau kojų (antra pusė išvykus, kas čia jas glostys). Taip, grįžus namo aš noriu tik vieno - chalato ir nusimesti liemenėlę (laisvė papams!). O per PMS galėčiau suvalgyt pusę McDonald'o meniu. Smagu, kai supranti, kad tu tokia ne viena. Bet požiūris "ai, juk niekas nemato" - po knygos skaitymo tikrai pasikeičia.
   Šį rytą, gerdama kavą, pradėjau komplimentu sau. Ką darysiu ir likusį mėnesį. Kasdien. Prasivaliau savo FB draugų sąrašą, grįžtu į sporto klubą, o vakarui suplanuota filmo "Laisvės puslapiai" peržiūra.
   Šioje srityje dviračio neišrasi. Bet prisiminti primirštus, paprastus mažus dalykus tikrai verta. Atrasti laiko sau ir pasimėgauti mažais stebuklais. Išbandykite laiškų terapiją, nusipirkite naujus apatinius, pasakykite komplimentą draugei, jei reikia pakeiskite darbą. Tiesiog skirkite laiko SAU!
   Labai rekomenduoju perskaityti šią knygą. Padovanok ją sesei, draugei, būsimai nuotakai, dukterėčiai. Nes jos to vertos! O aš būtinai skaitysiu ir pirmą autorės knygą "Maži įpročiai - dideli pokyčiai".

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan