Lavija Šurnaitė "Optimizmo genas"

2017 m. lapkričio 5 d., sekmadienis   
   Žinot, aš niekada nebuvau moteriškumo knygų gerbėja. Visos tos pasakos - aš karalienė, išlaisvink savo vidinę dievaitę, kaip tapti dama, tu deivė - man tikras seilėjimąsis. Ir tokias knygas apeinu ratu. Bet....
  Darbe pristatinėjau knygų naujienas. Taip į mano rankas pateko Lavijos Šurnaitės knyga "Optimizmo genas". Ir negaliu atsidžiaugti, kad ją perskaičiau. Skaičiau - šypsojausi, pasakojau kitiems - šypsojausi iki ausų. Visiška optimizmo bomba. Kaip pokalbis su drauge.
   Kaip atpažinti toksiškus žmones, pasitikėjimas savimi, sportas, PMS siaubai, komplimentų magija, patrauklumas sau, liemenėlės nusisegimo menas, seksas, herojės tarp mūsų - tai tik maža dalis temų, nagrinėjamų knygoje. Trumpai, aiškiai ir taikliai.
   Būna knygų, kurias skaitai ir pritardama linksi galvą. Taip, aš irgi namie sėdžiu neplauta galva (nes niekas nemato), neskutau kojų (antra pusė išvykus, kas čia jas glostys). Taip, grįžus namo aš noriu tik vieno - chalato ir nusimesti liemenėlę (laisvė papams!). O per PMS galėčiau suvalgyt pusę McDonald'o meniu. Smagu, kai supranti, kad tu tokia ne viena. Bet požiūris "ai, juk niekas nemato" - po knygos skaitymo tikrai pasikeičia.
   Šį rytą, gerdama kavą, pradėjau komplimentu sau. Ką darysiu ir likusį mėnesį. Kasdien. Prasivaliau savo FB draugų sąrašą, grįžtu į sporto klubą, o vakarui suplanuota filmo "Laisvės puslapiai" peržiūra.
   Šioje srityje dviračio neišrasi. Bet prisiminti primirštus, paprastus mažus dalykus tikrai verta. Atrasti laiko sau ir pasimėgauti mažais stebuklais. Išbandykite laiškų terapiją, nusipirkite naujus apatinius, pasakykite komplimentą draugei, jei reikia pakeiskite darbą. Tiesiog skirkite laiko SAU!
   Labai rekomenduoju perskaityti šią knygą. Padovanok ją sesei, draugei, būsimai nuotakai, dukterėčiai. Nes jos to vertos! O aš būtinai skaitysiu ir pirmą autorės knygą "Maži įpročiai - dideli pokyčiai".

1 komentaras:

  1. Sveiki, mano gerbiami žiūrovai, mano vardas JESSICA JENKINS, aš esu iš (FLORIDA, JUNGTINĖ VALSTIJOS VALSTIJOS) Labai džiaugiuosi galėdamas pasidalinti šiuo nuostabiu liudijimu, man buvo įskaudinta ir sudaužė širdis, kai vyras paliko mane su mūsų vaiku, aš buvau sutrikusi ir nežinojau ką daryti, aš jį labai mylėjau, stengiausi viską, ką galėjau, kad jį sugrąžinčiau, bet visos mano pastangos buvo bergždžios, vieną ištikimą dieną paaiškinau savo problemą savo draugei, o ji man papasakojo meilės burtų ratukas, vadinamas "LORD ALAGHODARO", kuris taip pat pastojo, kai ji ieškojo vaiko, aš niekada netikėjau burtais, bet pabandžiau, ar viskas pagerės, susisiekiau su LORD ALAGHODARO per kontaktinę informaciją mano draugas davė man, po kelių valandų man atsakė burtininkas, liepė pasilikti ir davė nurodymus, ką daryti, ir aš padariau tiksliai taip, kaip liepė, mano didžiausiai nuostabai, mano vyras, kuris man neskambino. labai 3 m., paskambino man ir pradėjo atsiprašinėti už visas skriaudas, kurias padarė man ir maldavo e kad jis nori grįžti namo su manimi ir vaikais, dabar jis mane mylėjo labiau nei bet kada anksčiau, mano gerbiami žiūrovai, broliai ir seserys, jei turite kokių nors problemų, susisiekite su juo ir aš duosiu 100% garantiją, kad jis išspręs jūsų problemos. tai jo kontaktai: Whatsapp: +1 424-571-9773 arba el. paštu: alaghodaroh@gmail.com

    AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan