Pegaso kolekcija

2014 m. balandžio 1 d., antradienis

   Knygynų tinklas "Pegasas", norėdamas atsidėkoti savo ištikimiems pirkėjams, pradėjo leisti "Pegaso kolekciją". Kolekciją sudarys modernios klasikos kūriniai, išsiskiriantys drobiniais viršeliais ir ypatinga kaina. Sutikite, mokėti 20lt už knygą šiais laikais tikrai nėra daug.
  Pirmoji kolekcijos knyga - R. Bach "Tiltas per amžinybę". Šiemet planuojama dar išleisti: Jane Austen „Puikybė ir prietarai“, Herman Hesė „Stepių vilkas“ ir Antuan de Sent Egziuperi „Lakūno užrašai“.
   Aš jau varčiau pirmąją knygą knygyne ir man tikrai patiko drobinis viršelis, įrišimas. Bet nepirkau, nes šią knygą jau esu skaičiusi, kaip ir kitas kolekcijos knygas.
  Aš, pamenu, labai džiaugiausi Lietuvos ryto kolekcija, kuomet kiekvieną šeštadienį kartu su laikraščiu nusipirkdavai ir knygą. Neįmantrūs viršeliai, smulkios raidės, popieriaus taupymas, maža kaina. Šios serijos dėka perskaičiau H. Lee "Nežudyk strazdo giesmininko", E. M. Remarque "Vakarų fronte nieko naujo", R. Gary "Aušros pažadas" bei kitas, vertas dėmesio, knygas.
  Kaip Jūs vertinate tokias kolekcijas? Man jau teko girdėti komentarų apie šią kolekciją, kad tai bus dar viena proga išleisti pinigus kolekcininkams, kurie mato skirtumą tarp seno ir naujo knygos leidimo. Arba kolekcijoje nebus nieko ypatingo ar neskaityto. Ką manote Jūs? Pildysite savo lentynas šia kolekcija?


5 komentarai:

 1. Turiu šią knygą. Jau beveik baigiau skaityti. Didelis malonumas skaityti tikrai gerą knygą ir dar taip puikiai, elegantiškai atrodančią. :3 Visai nesigailiu įsigijusi, nors šiek tiek abejojau. Nemėgstu knygų, kurios labai reklamuojamos. Tačiau...nenuvylė. Labai laukiu kitų knygyno Pegasas kolekcijos knygų. :) Nekantrauju. :]

  AtsakytiPanaikinti
 2. Gal ir gerai tokios kolekcijos, bet va, knyga, pirkta iš Lietuvos ryto kolekcijos, dabar yra iširusiais lapais. Nors tik mano skaityta ir visą laiką pragulėjusi lentynoj. Tai va, nebrangu , tokia ir kokybė.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Aš tai prie tų antrų, kurie galvoja, kad nebus ką skaityt. Tos klasikos pilnos bibliotekos. Geriau jau kokius modernesnes must read kolekcijas darytų.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Pirkčiau, jei leistų knygas, kurios lietuviškai dar nebuvo išleistos. arba, kaip rašė Salomėja, jei leistų nebūtinai klasiką, juk gerų knygų ir dabar parašoma, tik jos dar nepriskirtos klasikai. Skaitau daug, savo bibliotekai perku taip pat nemažai. tad visos paminėtos knygos jau turimos arba perskaitytos, bet nesukėlusios sentimentų.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Aš prie tų, kurie teigiamai žvelgia į šią kolekciją. Jau turiu pirmą knygą, skaitau, patinka. Lauksiu ir kitų kolekcijos knygų.

  AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan