Trečiadienio konkursas: nutylėti faktai

2014 m. kovo 19 d., trečiadienis

   Sveiki. Vėlyvas "Trečiadienio konkursas" ir vėl su Jumis. Šios savaitės konkurso tema - "Nutylėti faktai".
  Jau ne kartą įsitikinome, kad rašytojų asmeninis gyvenimas gali būti skandalingesnis ir žinomesnis nei jų pačių kūryba. Dauguma literatūros pasaulio legendų gyveno(a) veikiau kaip patrakusios Holivudo žvaigždės nei drovios atsiskyrusios knygų žiurkės. 
  Tad šiandien Jums pateiksiu nutylėtus, galbūt (ne)girdėtus faktus apie tris rašytojus, pagal kuriuos turėsite atspėti, kas jie tokie. Atsakymus siųskite adresu asskaitau@gmail.com iki pirmadienio, kovo 24 dienos. Burtų keliu bus išrinkti du nugalėtojai, kuriems atiteks jų pasirinktos knygos. 

"Nutylėti faktai"

1. Egzistuoja bent 83 šio anglų rašytojo vienodai teisingi pavardės rašymo būdai. Pats jis nemėgo grąžinti skolų, užtat visada reikalaudavo, kad susimokėtų kiti. Jo pavardė figūruoja tų metų Karališkojo metraštininko mokesčių vengėjų sąraše. Kad jo būta šiokio tokio paleistuvio, klausimų nekyla taip pat. Iki šiol sklando legendos, kad jo pjeses parašė visai kitas žmogus. Kas jis toks?
2. Šis žymus rašytojas per dieną išgerdavo iki 50 puodelių tirštos, juodos turkiškos kavos, o prižiūrimas psichiatro, išbandė hašišą. Mėgo apsimetinėti aristokratu, nors ilgą laiką teko gyventi nešildomoje pašiūrėje be baldų. Namų interjerą susikūrė vaizduotės pagalba, ant sienų užrašęs užrašus: "Gobelenas ir Venecijos veidrodis", "Rafaelio paveikslas" ir t.t. Kas jis toks?
3. Šio rašytojo aistra - lavonai. Morge jis praleisdavo dienų dienas, apžiūrinėdamas paskendusių valkatų lavonus. Taip pat dažnai lankydavosi garsių žmogžudysčių vietose. Savo studijoje buvo liepęs įstatyti slaptas duris. Jos suprojektuotos kaip knygų spinta su netikromis lentynomis, užpildytomis išgalvotomis knygomis, kurių pavadinimus sugalvojo pats autorius. Visus daiktus jis paliesdavo tris kartus - kad sektųsi, o penktadienį laikė savo "laiminga diena". Kas jis toks?

                         Išsirinkite knygą, kurią norėtumėte gauti laimėjimo atveju


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan