Trečiadienio konkursas: Du sakiniai

2014 m. vasario 26 d., trečiadienis

      Sveiki. Šią savaitę Jūsų laukia konkursas, kurio tema - "Du sakiniai". Tai reiškia, jog Jums bus pateikti 3 knygų pirmieji du sakiniai. Pagal juos turėsite atspėti, kokios tai knygos. 
 Knygų pavadinimų lauksiu adresu asskaitau@gmail.com iki pirmadienio, kovo 3 dienos. Burtų keliu bus išrinkti du nugalėtojai, kuriems atiteks jų pasirinktos knygos. Nepamirškite kartu su atsakymais paminėti ir norimos knygos pavadinimo. Linkiu visiems sėkmės. 


Du sakiniai

  1. "Mudu su Džuelu grįžtam iš lauko, žingsniuojam taku vienas paskui antrą. Nors aš per penkiolika pėdų einu pirma jo, tačiau bet kas, žiūrėdamas į mus iš medvilnės pašiūrės, matytų Džuelo aptriušusią, suglamžytą šiaudinę skrybėlę, visa galva aukščiau manosios".
  2. "1985-aisiais Lidočkai sukako penkeri, ir jos gyvenimas nuėjo šuniui ant uodegos. Daugiau Lidočkos ir jo keliai taip ir nebesusikirto, todėl ir ji, ir jos gyvenimas stipriai, ligi gausmo įsiminė visas glotnias, surstelėjusias, drėgnas savo paskutinės laimingos vasaros smulkmenas".
  3. "Ji draskė lygias sienas tol, kol pirštai pasruvo krauju, o nuo daužymo kumščiais į storą stiklą tirpo rankos. Kokius dešimt kartų apgraibomis ėjo prie plieninių durų ir bandė jas atplėšti sukišusi pirštus į plyšį, bet durys nė nekrustelėjo, o jų briauna buvo aštri". 


Išsirinkite knygą, kurią norėtumėte gauti laimėjimo atveju


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan