Ekranizacija: John Green "Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos"

2014 m. vasario 1 d., šeštadienis


Kino ir knygų gerbėjai šiemet išvys dar vienos knygos ekranizaciją - J. Green "Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos" ("The fault in our stars"). 
  Knyga susilaukė didelio populiarumo visame pasaulyje. Tai istorija apie dviejų paauglių meilę, kurie susipažino sunkiomis ligomis sergančių vaikų Tarpusavio paramos grupėje. Neabejotinai knyga yra kupina juoko pro ašaras, liūdesio, vilties, šviesumo, gyvenimo ir mirties trapumo. Atsiliepimus apie knygą galite paskaityti ČIA ir ČIA
  Filmo režisierius - Josh Boone. Pagrindinius Heiselės ir Ogasto vaidmenis atlieka Shailene Woodley bei Ansel Elgort. Kviečiu visus pažiūrėti filmo anonsą, o prieš tai būtinai perskaityti ir knygą. O gal jau skaitėte ir turite savo nuomonę? Pasidalinkite.
3 komentarai:

  1. Manes asmeniskai knyga stipriai nesuzavejo, nenustebino ir nesukrete. Gal priezastis trumpoka istorija, o gal tai, kad jau ne viena karta skaityta panasia tematika. Bet kokiu atveju, bus idomu paziureti ekranizacija :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. O man si knyga labai patiko. Patiko rasytojo stilius, rasyti apie sudetingus dalykus vos ne juoko forma. Man,tai primine B.Sruogos "Dievu misko" stiliu. Ir abi sios knygos man labai patiko, rekomenduoju perskaityti.

    AtsakytiPanaikinti
  3. puikus filmo treileris, patiko atmosfera, tačiau jau pagrindinė aktorė tai tikrai NE. man ji netinka knygos herojei. o ir palyginus vyruką su mergina, visiškos priešingybės, jis jai, manau, per daug gražus...

    AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan