"Knygų iššūkis 2013" - metų apdovanojimai

2014 m. sausio 5 d., sekmadienis

  Viskas, oficialiai skelbiu 2013 m. "Knygų iššūkio" pabaigą. Labai ačiū visiems, kurie dalyvavo, skaitė, aprašinėjo, dalinosi patirtimis, sunkumais ir džiaugsmais. 
   Pats geriausias įvertinimas man yra Jūsų laiškai ir padėkos, jog iššūkio dėka sumažinot savo lentynas, perskaitėt knygas, kurių dar ilgai būtumėt neskaitę, atradot naujus autorius, įtraukėt į skaitymo džiaugsmą savo draugus ir gimines. Dar kartą kuo nuoširdžiausias ačiū. 
  O dabar šiek tiek statistikos. Iš viso iššūkyje dalyvavo 918 (pirmaisiais metais 75) skaitytojų. Per visus metus buvo aprašyta daugiau nei 1850 knygų. Didžiausias aktyvumas buvo pirmaisiais iššūkio mėnesiais ir pabaigoje. Vasara, kaip ir priklauso, buvo atostogų metas. 
  Ne visiems iššūkis buvo lengvas, kaip galėjo pasirodyt iš pradžių. Visas 14 knygų (užtenka ir 12) perskaitė 10 skaitytojų. Daug kam pritrūko vienos ar dviejų knygų (dėl to labai gaila). Nors tikiu, kad buvo nemažai, kurie perskaitė 12 knygų, tik jų neaprašė. Iš viso "Knygų iššūkį" baigė ir savo suplanuotas knygas perskaitė 39 dalyviai. Sveikinimai jiems! Burtų keliu buvo išrinkti 6 nugalėtojai, kuriems atiteko po 10, leidyklų "Vaga" ir "Alma littera", dovanojamų knygų ir "Aš skaitau" firminė atributika. Su visais nugalėtojais bus susisiekta asmeniškai. 2013 m. "Knygų iššūkio" nugalėtojais tampa: ssnieguoleMildaIevaPaulinaDaivukasvaida


  Žinau, kad nekantraujat sulaukti žinių apie šių metų iššūkį. Paprašysiu dar šiek tiek kantrybės ir bus pranešta visa informacija. Kadangi  Jūsų laukia dar daugiau naujovių, daugiau prizų, naujų taisyklių ir staigmenų. Bet mintyse jau tikrai galite dėliotis savo knygų sąrašus. Iki greito!

20 komentarų:

 1. Sveikinimai :) Perskaičiau beveik visas knygas (11) :) Gaila, kad manęs vėl nėra tarp laimėtojų, taip norėjau gimtadienio proga laimėti knygų...

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. O man labiausiai gaila buvo tų, kurie perskaitė 10-11 knygų, tiek nedaug tetrūko. Ir tarp jų buvo tikrai gerų atsiliepimų rašytojų, potencialų laimėtojų.

   Panaikinti
  2. O tai norint laimėti būtina buvo perskaityti visas 12? Aš maniau, kad ne...Ta 12 knyga buvo pradėta skaityti, bet man labai nepatiko, todėl ir "nesikankinau" su ja ;)

   Panaikinti
  3. Ojojoj, susipainiojau visai, taigi perskaičiau 13 knygų! :) Kadangi iššūkį pabaigiau metų pradžioje, nes nenorėjau užvilkinti šio proceso, dabar ir susimaišiau... Aišku, per metus perskaitytų knygų buvo žymiai daugiau :)

   Panaikinti
  4. Reikia būtinai perskaityti 12 knygų, 2 yra alternatyvios, jeigu kuri nors nepatiks, tik tada buvo galima pretenduoti į metų prizus. Jeigu perskaitėte 13 knygų, vadinasi buvote tarp pretendentų.
   O per metus galima perskaityti kiek tik nori, nes šio projekto tikslas yra perskaityti ne kuo daugiau knygų, o seniai atidėliojamas knygas.

   Panaikinti
  5. Man koją pakišo knygų aprašinėjimas..gražiai nemoku, bet kaip nesinori :) Tad pradėjusi dalyvauti, supratau, jog visai nenoriu save prievartaut rašymu..tam turi būti įkvėpimas..o jis įnoringas - ne visada aplanko, kai reikia.
   Kad būtų kokia alternatyva toms recenzijoms, tai manau rezultatai būtų tikresni. Nes dabar neaišku..ar tiek daug žmonių neperskaitė tų knygų, ar tiesiog neaprašinėjo..

   Panaikinti
 2. Noriu paklausti, kada prasidės naujas iššūkis?
  Ir dar - ar kai skaitote atsiliepimus ir renkate kiekvieno mėnesio nugalėtojus, galima laimėti ne vieną kartą? Ta prasme, ar žiūrite, ar tas žmogus jau yra laimėjęs, ir jei taip, perleidžiate prizą kitam?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Rašiau, kad dar reikia šiek tiek laiko ir bus paskelbta visa info, bet tikrai greit.
   Dėl atsiliepimų, tikrai galima laimėti ne kartą ir yra keli žmonės, kurie praėjusiais metais laimėjo du ar tris kartus. Nes aš renku atsiliepimą, o ne žmogų.

   Panaikinti
 3. Toks jausmas, kad skaitoma vien dėl prizų :) Malonumas turi būti :)
  Oj, laukiam nesulaukiam šių metų iššūkio!

  AtsakytiPanaikinti
 4. Norejau tik nemokamos kavos... Deja mano blevyzgos ne is tolo negalejo konkuruoti su tikrai gerais atsiliepimais...
  --
  Chamas

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Kavą buvo galima laimėti ir ne atsiliepimo dėka, nes buvo dovanojama tiems, kurie pirmi 10 parašė atsiliepimą.

   Panaikinti
  2. Ups, cia geras fail'as is mano puses ir blogiausia kad net neatsimenu ar pats skaiciau taisykles ar zmona sutrumpinta versija perdave...

   Panaikinti
 5. Būtų smagu, jei įvardintumėt visus įveikusius iššūkį :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Sveiki. Mano nuomone, jei dvi alternatyvios knygos skiriamos tam, kad pakeistų 2 nepatikusias iš pagrindinio sąrašo, tai kodėl jas privaloma perskaityti norint pretenduoti į pagrindinius prizus? Tada galima padaryti 14 knygų su galimybe perskaityti 12 ar kažkas pan.
  Klausimas: jei buvau užsiregistravusi praeitų metų iššūkyje, ar man reikia iš naujo registruotis? Ta prasme kurti naują profilį?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Taisyklėse parašyta:" Metų gale, pasibaigus projektui, visi dalyviai, perskaitę 12 knygų iš sąrašo, galės pretenduoti dėl pagrindinių prizų". Tad alternatyvių knygų perskaityti nėra privaloma.
   Klausimas dėl naujo profilio dar sprendžiamas. Manau, kad nereikės, bet čia jau programuotojų darbas.

   Panaikinti
 7. o aš savim irgi nusivyliau, pradžioje taip gerai sekėsi, po to užpuolė "gyvenimas" ir.. Na nieko, bandysim 2014! ^^

  AtsakytiPanaikinti
 8. Laba diena, Niekaip neišeina prisijungti prie 2014 m knygų iššūkio. Prieš maždaug mėnesį leido sudarytą knygų sąrašą naujiems metams, o dabar jau kuris laikas vėl rašo "Jau greitai". Kada galima tikėtis normaliai naudotis tinklapiu?
  Ačiū.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Todėl, kad šių metų iššūkis oficialiai dar nepaskelbtas, puslapis tvarkomas ir Jūs negalite juo naudotis, bei kurtis naujus sąrašus. Kai viskas prasidės, aš tikrai pranešiu pas save.

   Panaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan