Joanne K. Rowling "Haris Poteris" 7 dalys

2014 m. sausio 3 d., penktadienis


"- Puskojinių niekad negana, - tarė Dumbldoras. - Vėl atėjo ir praėjo Kalėdos, o aš negavau nė vienos poros. Visi kaip susitarę dovanoja man knygas."


  Kaip man kartais reikia duoti per sėdimąją. Oi, kaip reikia. Už visus savo principus ir šito jau tikrai neskaitysiu, niekada, net nesvajokit, jau šitai manijai aš nepasiduosiu. Taip aš kalbėjau, kai pasirodė pirmosios J. K. Rowling knygos apie Harį Poterį. Taip šių knygų niekada ir nebūčiau perskaičius. Tiesą sakant, aš jų ir neskaičiau, o visas perklausiau audio variantu. Perklausiau ir likau sužavėta!
  Tikriausiai aš nekeliu tiek reikalavimų geram detektyvui, kiek keliu fantastinei knygai. Man atrodo, kad riba tarp geros fantastikos (magiško pasaulio) ir nesąmoningos/neįtikinančios istorijos yra labai slidi. Tačiau šių knygų autorei tikrai pavyko sukurti nuostabią istoriją. Knygas aš klausydavausi darbo metu ir kiekvieną rytą į darbą eidavau su šypsena, nes žinojau, kad vėl tęsiu šią magišką kelionę.
  Tikrai nesiplėsiu rašydama atsiliepimą, nes vis tiek jis būtų kupinas vien pagyrų. Man patiko absoliučiai viskas: personažai (ypač Dobis), jų charakteriai, siužetas, kiekviena apgalvota detalė. Po kiekvienos dalies iš karto peržiūrėdavau filmą ir svarbiausia, kad jie atitiko tą vaizdą, kurį buvau susidariusi pati.
  Bergene sutikau vieną HP gerbėją, jo dėka perskaičiau filmo "Haris Poteris ir paslapčių kambarys" scenarijų, varčiau Hogvartso žemėlapį bei magijos mokyklos baigimo knygą.
  O jeigu dar yra tokių užsispyrėlių kaip aš, tai meskit viską ir būtinai perskaitykit visą seriją. Aš manau, kad esant gerai akcijai, nusipirksiu ir popierines knygas, nes jos tikrai vertos būti ne tik perklausytos, bet ir perskaitytos ir net ne vieną kartą.


19 komentarų:

 1. Et, buvau parašiusi tokį pamišėlišką komentarą, o viskas ėmė ir išsitrynė..

  Žodžiu, norėjau begalingai pasidžiaugti, kad ir tau patiko šios knygos - man, kaip užkietėjusiai Poterio sagos garbintojai, labai svarbu, kad kuo daugiau žmonių užsikrėstų šia serija :D Ir popierines knygas lentynoje turėti tikrai verta! Nuostabu yra žinoti, kad gali atsiversti bet kurią knygą bet kuriuo metu :) Ir ne tik žinoti, bet taip ir daryti - HP visada mane gelbsti ir nuo blogos nuotaikos, ir nuo neskaitadienių, ir apskritai nuo pasaulio :)

  Paulina

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Paulina, žinau, kokia esi HP gerbėja ir pati džiaugiuosi, kad prisijungiau prie jų :)

   Panaikinti
 2. Širdingai pritariu! Pati buvau nusistačiusi prieš šią seriją, bet perskaičiusi likau sužavėta iki kaulų smegenų (beje,irgi frazė iš HP). Ir dabar kimbu į atlapus visiems, kas neskaitė ir sugeba peikti šias knygas. Sveikinu pagaliau pajutus Hario Poterio magiją. ;>

  AtsakytiPanaikinti
 3. Paskaitytumet Alekso Kosho ugnine serija, jokio Hario Poterio nepirktumet :D

  AtsakytiPanaikinti
 4. O jūs ta audio knygas pirkote ar kažkur parsisiuntėt? :) Norėčiau ir aš, kad ir angliškai, bet internete kol kas niekur neradau.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aš parsisiunčiau internete, yra visos dalys ir dar lietuvių kalba :)

   Panaikinti
 5. oo taip! keista, kad dar galima buvo taip ilgai atsispirti! Sveika prisijungus. ^^

  AtsakytiPanaikinti
 6. Kokie keisti man tie nusistatymai. O tai kaip tada sužinot gera ta knyga, ar ne?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Turiu, turiu aš tokią blogą savybę su savo principais. Ir ne tik knygų srityje. Tokia pati situacija yra su "Sostų žaidimai" serija ir S. Larsson knygomis. Spėju po kurio laiko vėl bus įrašai: kur aš buvau anksčiau :)

   Panaikinti
  2. Na kažkodėl vistiek perskaitai. Vadinasi nusistatymas nerimtas, o tik poza. Manęs dar nė viena knyga, prieš kurią atseit buvau nusistačiusi, nenuvylė :)

   Panaikinti
 7. Anglu kalba betobulinantiems labai rekomenduoju Styveno Frajaus iskaityta HP serija. Tai buvo pirmos mano knygos klausytos angliskai. Vertimus jau buvau skaiciusi, tai teksta daugmaz zinojau. Bet klausytis originalo kalba ir tokio puikaus skaitovo buvo tikras malonumas!!!
  "Sostu zaidimus" irgi labai rekomenduoju :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Esu abiturientė ir anglų kalbą tobulinti stengiuosi itin dažnai. Vakar, kai neradau lietuviškos audio knygos, parsisiunčiau anglišką įgarsintą Stephen Fry.. Tai fantastika... Nuostabus skaitovas, nemonotoniškas, labai gerai artikuliuoja...

   Panaikinti
 8. Tikrai smagu, kad prisijungei prie HP gerbėjų būrio :) Aš irgi turbūt pasensiu su HP :D , man šios serijos knygos Nr. 1, skaičiau visas po kokius 4 ar 5 kartus, ir dar skaitysiu.
  P.S. Dobis ir man labai patiko, prisipažinsiu, kiek kartu skaičiau knygas, tiek kartų ašarojau toje vietoje kai jis mirė (nors ne tik jis privertė ašaroti).
  P.P.S. Na BŪTINAI paskaityk ta Martiną, tikrai verta!

  AtsakytiPanaikinti
 9. O aš tai ir užaugau ir pasensiu su Hariu Poteriu. Dievinu tik filmus, tiek knygas. :) Kai turėsiu vaikų būtinai jiems papasakosiu ape Harį ir skleisiu šitą magiją toliau. :D

  AtsakytiPanaikinti
 10. Lygiai ta pati situacija! Buvau užsispyrusi nežiūrėti nei filmų, nei knygų skaityti (nes na, juk toks populiarumas negali būti gero dalyko atveju!), bet... Užvakar baigiau pažiūrėti paskutinę Poteriados sagos ekranizaciją, o dabar iš Amazon užsisakiau 1-ąją knygą (nes labai myliu minkštus viršelius)! Laukiu nesulaukiu!!!

  AtsakytiPanaikinti
 11. Dievinu hp ♥ skaiciau visas dalis po 10 kartu!!! Jos tobulos :*

  AtsakytiPanaikinti
 12. Sveiki, gal kas turite parduoti Hario Poterio knygu serija?:)

  AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan