Trečiadienio konkursas: nusikaltimas ir bausmė

2013 m. spalio 10 d., ketvirtadienis

 Sveiki. Trečiadienio konkursas vėlyvą ketvirtadienį. Kai pradedi iš darbo grįžti 12 nakties, tai eini ne rengti, o sapnuoti konkursus.  Bet be užduoties aš Jūsų nepaliksiu, tuo labiau, kad šiai savaitei sugalvojau įdomų konkursą - "Nusikaltimas ir bausmė".
Nusikaltimas. Aš visada sakau, kad skaitantys žmonės yra geri. Bet visiems gi kartais pasitaiko mažų nuodėmių ar smulkių nusikaltimų. Galbūt esat negražinę knygų bibliotekai, nunešę suplėšytą. Gal meluojat, kad skaitėt knygą, kurios iš tikro neskaitėt, grąžinot draugui pribraukytą knygą ar teigiat visiems, jog skaitot tik klasiką, o negalit užmigti be "Madam" serijos knygų. Tad visas savo nuodėmes ir nusikaltimus Jums ir teks prisipažinti. 
Bausmė. Už kiekvieną nusikaltimą turi būti bausmė. O kokia bausmė geriausia šiuo atveju? Viešumas! Kad apie tai sužinotų visi. Jums reikės ant lapo užrašyti savo nusikaltimą, nufotografuoti ir atsiųsti man adresu asskaitau@gmail.com iki antradienio, spalio 15 dienos. Visos nuotraukos bus paviešintos "Aš skaitau" FB puslapyje. 
Nugalėtojas. Už bausmę prizų šiaip niekas neduoda. Bet už prisipažinimą viešai, vienas dalyvis, kurio nusikaltimas pasirodys įdomiausias/šmaikščiausias/baisiausias/-iausias, laimės 35lt vertės dovanų kuponą iš e-knygyno "Knygos.lt". 
  Kad būtų visiems drąsiau, pirmoji savo nusikaltimą paviešinsiu aš: "Aš esu melavusi, kad skaičiau F. Dostojevskio knygas". 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan