Ekranizacija: Markus Zusak "Knygų vagilė"

2013 m. spalio 29 d., antradienis

   Knygų skaitytojai turi dar vieną progą džiūgauti. Kino ekranuose greitu metu pasirodys dar vienos knygos ekranizacija - M. Zusak "Knygų vagilė".    
  Tiesa, tema skaudi - Antrasis Pasaulinis karas, mirtys, netektys ir sugriauti likimai. Istorijos pasakotoja yra ne bet kas, o pati ponia Mirtis. Tačiau šalia viso to žiaurumo, knygoje rasite ir gražią draugystę, vaikystės džiaugsmus, žmogiškumą bei begalinę meilę knygoms. Jeigu dar nesate skaitę šios knygos, tikrai labai rekomenduoju.
  Filmo režisierius - Brian Percival. Pagrindinius vaidmenis atlieka Emily Watson, Geoffrey Rush, Sophie Nélisse ir kiti. 
   Knygos autorius teigia, kad pats nesitikėjo tokio populiarumo bei ekranizacijos pasirodymo. Naujienas apie knygą ir pasirodantį filmą galite sekti ČIAČIA ir ČIA.
  Amerikoje filmas ekranus pasieks lapkričio 15 dieną, tikiuosi, jog iki Naujųjų metų jį išvys ir Lietuvos žiūrovai. Kviečiu visus pažiūrėti filmo anonsą. 


8 komentarai:

 1. O pati skaitei knygą? Kažkaip pražiūrėjau tada gal, nes maniau, kad dar neskaitei.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aš esu pradėjusi ją skaityti, tik palikau pas tėvus namie ir neužbaigiu niekaip. Dabar kaip tik esu grįžusi, pasiėmiau su savimi ir tikiuosi iki filmo pabaigti :)

   Panaikinti
 2. Šaunu :) Skaičiau, knyga labai patiko :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Tiesiog tobula ekranizacija. Labai patiko filmas, galima sakyti, pirmasis tikrai geras darbas po ilgo laiko, pasirodęs ekranuose (turiu pastebėti, kad esu labai išranki filmams ir bet ko nežiūriu). Deja, knygos kol kas neskaičiau, bet ji įtraukta į šiais metais mano skaitytinų kūrinių sąrašą.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Kai knyga neskaityta, tai gal ir tobulai viskas atrodo nufilmuota. Saldu, net šleikštu...

   Panaikinti
 4. Filmas nepatiko, nes jau buvau pusę knygos perskaičiusi ir mano vaizduotė jau buvo sukūrusi savo portretus. Lizelė yra dar vaikas (9 m), o ją vaidinanti aktorė tikrai vyresnė. Knygoje daug ryškesni, tikroviškesni herojai. Nusivyliau filmu.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Knyga nepalyginai geresnė nei filmas, filme pusė faktų neliko. :(

  AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan