"Trečiadienio konkursas: gimtadienis" rezultatai

2013 m. rugsėjo 23 d., pirmadienis

  Sveiki. Pirmiausiai visiems didelis, didelis dėkui už sveikinimus, palinkėjimus bei gražius žodžius gimtadienio proga. Ypatingas ačiū Nemunei, Paulinai, Dainai, Ievai M., Antaninai bei kitiems.
  Buvo labai smagu gauti šitiek laiškų. Ypač kai grįžti vakare po sunkios darbo dienos, pasidarai arbatos ir prisėdi skaityti laiškus. 
  Baigėsi "Gimtadienio" konkursas, metas skelbti nugalėtojus bei aptarti rezultatus. Iš kiekvienos užduoties buvo išrinktas (burtų keliu) vienas nugalėtojas. 3 dalyviams atiteks po 35lt vertės dovanų kuponas iš e-knygyno "Knygos.lt"

  I užduotis "Piktogramos" - tai buvo lengviausia iš visų trijų užduočių. Bent jau taip supratau iš Jūsų laiškų ir jų gausos. Šią užduotį išsprendė daugiausiai dalyvių - 41 ir visi buvo teisūs. Teisingi atsakymai turėjo būti tokie: P.Giordano "Pirminių skaičių vienatvė", K.Hagena "Obuolių sėklų skonis", J.Harris "Penki ketvirčiai apelsino". Užduoties nugalėtoja tapo Neringa V. Sveikinimai!


  II užduotis "Pirmieji sakiniai" - buvo pati sunkiausia. Iš viso šią užduotį sprendė 21 dalyvis, teisingai atsakė 15 dalyvių. Sakiniai buvo nurašyti iš šių knygų: H. Hesse "Narcizas ir Auksaburnis", J. Burdett "Bankoko 8", V. Hislop "Sala". Būtent su paskutine knyga "Sala" dalyviai ir suklydo. Daugelis manė, jog tai Indrės Jonušytės knyga "Rožių sala". Šios užduoties nugalėtoja tapo NSt. Sveikinimai!


  III užduotis "Numatoma išleisti" - iš viso užduotį sprendė 25 dalyviai ir visi atsakė teisingai. Knygynų lentynas greitai pasieks šios knygos: D.Eagleman "Incognito", M.Miller "Achilo giesmė", A.Čechov "Žmogus futliare". Ir pasutinės užduoties nugalėtoja tapo Agnė L. Sveikinimai!


  Labai ačiū visiems dalyviams ir iki pasimatymo kituose trečiadienio konkursuose!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan