Trečiadienio konkursas: gimtadienis

2013 m. rugsėjo 18 d., trečiadienis

  Sveiki. Kad laikas bėga greitai, jau seniai visiems aišku. Bet jau šie metai man prabėgo kaip geras mėnuo. Atrodo dar visai neseniai kūriau gimtadienio konkursą, o šiandien ir vėl teks tai daryt. Kodėl? Nes rytoj, rugsėjo 19, yra trečiasis "Aš skaitau" gimtadienis. 
  Ir vėl esu Bergene, ir vėl negaliu kaip reikiant paminėti sukakties, iškepti literatūrinį tortą, bet Jūsų be prizų ir siurprizų tikrai nepaliksiu. 
  Kadangi tai trečiasis gimtadienis, Jūsų laukia 3 užduotys ir 3 dovanos. Nebūtinai turite išspręsti visas užduotis. Pasirinkite savo mėgstamiausią ar lengviausią. Atsakymus siųskite adresu asskaitau@gmail.com iki pirmadienio, rugsėjo 23 dienos. O dabar plačiau apie visas užduotis. I užduotis - "Piktogramos". Vienas paveiksliukas - vienas knygos pavadinimo žodis. Turite iššifruoti trijų knygų pavadinimus. II užduotis - "Pirmieji sakiniai". Jums bus pateikti trijų knygų pirmieji sakiniai, pagal kuriuos turėsite atspėti, kokios tai knygos. III užduotis - "Numatoma išleisti". Šios knygos dar nėra išleistos, bet jau anonsuojamos leidyklų. Pagal matomas detales, turėsite išsiaiškinti, kokios tai knygos. 
   Linkiu visiems kuo didžiausios sėkmės ir labai lauksiu Jūsų laiškų. Apie prizus sužinosite pranešimo apačioje. 

"Piktogramos""Pirmieji sakiniai"

1. Priešais dvigubų kolonėlių laikomą Mariabrono vienuolyno vartų skliautą prie pat kelio augo kaštonas, vienišas Pietų sūnus, neatmenamais laikais kažkokio maldininko čionai atneštas iš Romos europinis kaštonas storu liemeniu: jo apskrita laja švelniai gaubė kelią, plačia krūtine traukė į save vėjus, pavasarį, kai viskas aplink jau žaliuodavo ir netgi vienuolyno riešutmedžiai pasidabindavo rusva šviežia žaluma, jo lapų dar ilgai reikėdavo laukti, o paskui, trumpiausių naktų metu, lapų kuokštai išleisdavo šviesiai žalias keistų žiedų strėles, taip viliojamai, taip aštriai kvepiančias, o spalio mėnesį, kai sodai ir vynuogynai jau būdavo atidavę savo derlių, iš gelstančios lajos imdavo kristi spygliuoti vaisiai, prinokdavę ne kiekvienais metais, dėl jų vienuolyno berniokai paskui pešdavosi, o iš pietų kraštų kilęs subprioras Gregoras juos kepdavo savo celės židinyje. 

2. Afroamerikietis jūrų pėstininkas pilkame mersedese netrukus mirs nuo Naja siamensis įkandimų, tačiau šito mudu su Pičajumi dar nežinome (pasak Budos, ateitis yra neįžvelgiama). 

3. Siaurose Plakos gatvelėse ūžavo ledinis vėjas, ir žvarbus rudens oras tarsi paralyžius stingdė moters kūną bei protą, sukaustydamas kone visus jos pojūčius - tik nepajėgė palengvinti sielvarto. 

"Numatoma išleisti"PrizaiBurtų keliu bus išrinkti 3 nugalėtojai, kurie laimės po 35lt vertės dovanų kuponą iš e-knygyno "Knygos.lt"

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan