Ekranizacija: Renata Šerelytė "Vardas tamsoje"

2013 m. rugsėjo 19 d., ketvirtadienis

   Kadangi man pačiai yra tekę suktis kino virtuvėje, žinau, kokius sunkumus reikia įveikti, todėl visada džiaugiuosi, kai Lietuvos kino studijos nusprendžia sukurti filmą. O ypač, jei tai knygos ekranizacija.
 Spalio 11 dieną, kino ekranuose, pasirodys režisierės A. Marcinkevičiutės lietuviškas detektyvas "Vardas tamsoje", pagal to paties pavadinimo R. Šerelytės romaną. 
   Pagrindinius vaidmenis atliks V. Varnelytė, G. Storpirštis, J. Jurkutė, D. Drąsutytė bei kiti. 
  Pirmą kartą knyga buvo išleista 2004 m., o neseniai LRS leidykla nusprendė pakartoti leidimą. Taip pat galite apsilankyti ir filmo FB paskyroje - ČIA
  Prieš keletą mėnesių aš išklausiau šios knygos audio variantą. Bet jeigu dabar kas paklaustų, apie ką ji, negalėčiau nieko pasakyt. Siužeto neprisimenu visiškai, tik vieną faktą. Tai pagrindinės tyrėjos pomėgis išlenkti taurelę. Kadangi skaičiau ne vieną detektyvą, tai tas alkoholio šablonas, taikomas tyrėjams, jau ima erzinti. Tačiau filmo anonsas suintrigavo ir būtinai pažiūrėsiu galutinį variantą. Kviečiu  ir Jus jį pažiūrėti, o skaičiusiems knygą, lauksiu atsiliepimų apie ją. 


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan