Atostogų pabaiga ir nauji džiaugsmai

2013 m. rugsėjo 3 d., antradienis

   Sveiki visi mano  skaitytojai! Tikiuosi, kada Jūs "Aš skaitau" pasiilgote taip pat, kaip ir aš Jūsų. 
  Pirmiausiai visus noriu pasveikinti su nauja mokslo metų pradžia, atėjusiu rudeniu ir geriausiu oru, tinkančiu knygų skaitymui. Bent jau aš vasarą perskaitau mažiau knygų, nei kitais metų laikais. 
   Rodos taip seniai rašiau, skaičiau Jūsų laiškus, bet stengiausi visas naujienas fiksuoti ir nepamiršti, kad galėčiau Jums papasakoti. 
  Šiokia tokia pertraukėlė įvyko, nes nusprendžiau ir aš turėti normalias atostogas. Vasarą gyvenau kaip varlė keliauninkė, nespėdama iš(su)sikrauti lagaminų. Praleidau nuostabią savaitę Belgijoje, įamžinau nemažai knygynų, literatūrinių atradimų. Greitu metu papasakosiu plačiau apie šią kelionę. 
   O svarbiausia, kad prieš keletą dienų aš tapau savo nuostabaus sūnėno krikšto mama ir atšokau sesės vestuves. Visi žinot, kiek džiaugsmo, laiko ir nervų kainuoja vestuvių planavimas. Ypač, kai aš buvau atsakinga už visas dekoracijas, krikštynas ir t.t. Ruošiausi lyg tai būtų mano vestuvės. Na gal išskyrus tik tai, kad mano būtų (ir bus) literatūrinės. Bet net ir ne savo vestuvėse radau progą panaudoti žinomas frazes "Suvalgyk mane" bei "Išgerk mane" iš knygos "Alisa stebuklų šalyje". 
  Ir ta pačia proga norėjau parodyti gautas mažas vestuvines dovanėles: skirtuką, peiliuką laiškams ir dar vieną knyginę statulėlę į savo kolekciją. 


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan