Trečiadienio konkursas: copy-paste

2013 m. liepos 10 d., trečiadienis

 Sveiki. Prieš keletą dienų FB rodžiau Jums nuotrauką (pamatyti galite žemiau), kurioje įamžinau savo kolegę. Pamačiusi foto, prisiminiau, jog man tai  kažką primena. Ir taip netikėtai, neplanuotai pagautas vaizdas buvo matytas ant knygos viršelio. Kilo mintis surengti tokį konkursą, bet pagalvojau, jog bus per sunkus. Tačiau gavusi kelių skaitytojų pritarimą, nusprendžiau surizikuoti. Nes jau ne kartą įsitikinau Jūsų kūrybiškumu ir originalumu.
  Tad šią savaitę Jūs turėsite vizualiai pakartoti knygos viršelį.  Knygą rinktis galite kokią tik norite. Tikslas yra kuo tiksliau atkartoti viršelyje pavaizduotus vaizdus.  Pasirinkimo galimybė yra tikrai plati, net jei nenorite rodyti savo veido, tam yra "akių serijos" knygos. Yra viršelių, kur matosi tik kojos ar rankos. Net nebūtinai turi būti žmogus, galite fotosesijai kalbinti ir savo gyvūnus ar pasirinkti tokią knygą, kur viršelyje pavaizduoti tik daiktai. Apačioje matysite kelis pavyzdžius, kad būtų lengviau suprasti. Žodžių (autoriaus, pavadinimų ir t.t.) pakartoti nereikia (nebent patys labai norit). 
  Svarbiausi dalykai: atkartokite realios knygos viršelį, jį nufotografuokite ir atsiųskite nuotrauką asskaitau@gmail.com. Iš viso turi matytis dvi foto: tikrasis viršelis ir Jūsų pakartotas (kaip mano pavyzdyje). Laimėtojai bus renkami pagal originalumą ir panašumą. Bet tikrai aš nesikabinėsiu prie kiekvienos detalės ar skirtingų spalvų.  Tegul Jūsų vaizduotė liejasi laisvai! Visos nuotraukos bus skelbiamos FB paskyroje "Aš skaitau". Manau, kad šiam konkursui reikėtų skirti daugiau laiko, tad nuotraukas galite siųsti iki liepos 22 dienos. Noriu palinkėti Jums sėkmės ir labai, labai lauksiu Jūsų laiškų!

Mano netikėtas viršelio pakartojimas


Idėjos Jums

Dviejų, geriausių nuotraukų, autorių laukia prizas: 35lt vertės dovanų kuponas iš e-knygyno "Knygos.lt'

6 komentarai:

 1. Labai super idėja! Tik mano prašymas būtų - prailgink laiką, kelias savaites duok, nes neišsiteksiu su viena :) :) :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. taigi ir skirta daugiau laiko :)))

   Panaikinti
  2. Konkursui skirtos dvi savaitės, iki liepos 24 dienos.

   Panaikinti
 2. Labas, gal turi nuotraukų kaip atrodo tavo knygų lentyna? Ieškau kokių nors idėjų, kadangi perkraustau knygas.

  AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan