Ilja Laurs "Verslas naujai"

2013 m. liepos 7 d., sekmadienisPuslapių skaičius:192
Leidykla: Vaga, 2013
Knyga nuosava
Perskaityta 2013 07 01
Pažintis: pirmoji autoriaus skaityta knyga
Vertinimas: 4/5

 


Ši knyga – tarsi geroji verslo evangelija
Visą straipsnį galite rasti http://www.balsas.lt/naujiena/738282/i-laurs-knygos-verslas-naujai-populiarumas-gerina-rekordus
Ši knyga – tarsi geroji verslo evangelija
Visą straipsnį galite rasti http://www.balsas.lt/naujiena/738282/i-laurs-knygos-verslas-naujai-populiarumas-gerina-rekordus
 "Ši knyga - tarsi gero verslo evangelija"


  Tokiais žodžiais šią knygą apibūdino leidyklos "Vaga" generalinis direktorius Vytas V. Petrošius. Nenuostabu, jog vos pasirodžiusi knyga per tris dienas tapo bestseleriu ir sulaukė didelio skaitytojų susidomėjimo. Lietuviai visada domėsis knygomis, kurios padės per naktį tapti milijonieriais, turtingais tėčiais ar antrais R. Branson'ais. 
  Aš retai skaitau tokias knygas. Ką ten retai, iki šiol esu skaičiusi tik R. Kiyosaki "Du tėčiai - turtingas ir vargšas". Ir tai tik dėl to, kad reikėjo studijoms. Bet kai toks žavus vyras, su paslaptinga šypsena ant viršelio - sunku nepaimti knygos į rankas. 
  I. Laurs - įmonės "GetJar" įkūrėjas, verslininkas bei investuotojas, nusprendęs pasidalinti savo patirtimi ir atskleisti naujo verslo principus. Kaip teigia pats autorius: "Jei pats tokią knygą būčiau perskaitęs prieš 6 metus, būčiau sutaupęs apie 300 tūkst. JAV dolerių – tiek man kainavo konsultanto, kuris paaiškino naujojo verslo pasaulio principus, paslaugos".
   Knyga parašyta labai paprastu, aiškiu ir suprantamu stiliumi. Nuo to, kaip sunku pradėti savo verslą, kas apskritai yra verslas iki investicijų pradžiamokslio ir kam jos iš viso reikalingos. Nors man verslo pasaulis visiškai svetimas, bet ir aš jau supratau, kas yra opcionai, kam reikalingi investuotojai ir kiti skambūs žodžiai. Knygoje sužinosite ir didžiausių įmonių "Facebook, "Google" verslo užkulisius arba tai, kad ir vonioje fotografuota sutartis bus tinkamas dokumentas.
   Kas nepatiko? Faktų kartojimai. Man užtenka ir vieną kartą perskaityti, jog autoriaus įmonėje dirba žmogus, anksčiau dirbęs "Microsoft" įmonėje, o ne kas penktame puslapyje. 
   Skaitant atrodo, kad viskas taip lengva, taip paprasta. Mažiausia paminėta suma buvo milijonas. Milijonas šen, milijonai ten. Visgi manau, kad tokios sumos sukasi tik tam tikrose verslo srityse. Aš nežinau, kiek perskaitytų patarimų pritaikysiu sau. Pavyzdžiui, iš to, ką aš noriu veikti savo gyvenime, milijonų niekada nesusikrausiu (na nebent ištekėsiu už didžiausio knygynų tinklo "Barnes& Noble" vadovo). Ir mobiliųjų aplikacijų ar kitų technologijų versle, visada suksis žymiai didesni pinigai. Bet aš labai žaviuosi tokiais žmonėmis, kaip Ilja, kurie daug daug dirbo ir dar daugiau pasiekė savo srityje.
  Apibendrinant, rekomenduoju perskaityti šią knygą. Ir tiems, kurie planuoja turėti/turi savo verslą ir tiems, kurie nori praplėsti savo akiratį.  Galbūt perskaitę, nuspręsite kažką keisti savo gyvenime.  

5 komentarai:

 1. Taaaaip, nepadėjo ši knyga, jei kilo mintis, kad milijoninį svajonių verslą gautum tik ištekėjus už jo savininko, mintis, kad pati galėtum tokį sukurti taip ir liko tolima. :-) . Juk nesvarbu, kad abiejų realumas panašus, svarbu, kaip save vertini :-)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Taigi juokais taip rašiau :) Dėl viso kito pritariu, kartais man pritrūksta didesnės savivertės, jog galiu daugiau, nei manau.

   Panaikinti
 2. Man visai patiko knyga. apskritai man sios knygos vertė labai didele, nuo jos ir savo nemaza versliuka pradejau ;0

  AtsakytiPanaikinti
 3. Mėgstantiems audio knygas, „Verslas naujai“ jau ir audio formatu:

  http://www.audioknygos.lt/verslas-naujai/

  AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan