"Trečiadienio konkursas: slapyvardžiai"

2013 m. birželio 19 d., trečiadienis

  Sveiki. Tikiuosi, kad per vasaros atostogas neaptingote ir nepamiršote "Trečiadienio konkursų". Šiai savaitei sugalvojau naują temą - "Slapyvardžiai".
   Ne visi rašytojai nori pasirašinėti savo vardu, o kai kurie net ir norit negali, nes to neleidžia jų knygų leidėjai. 
  Jums bus pateikti 3 aprašymai, tų rašytojų, kurie savo knygas leido ne tikruoju vardu, o slapyvardžiu. Pagal juos turėsite atspėti, kokiais vardais mes juos žinome dabar. Atsakymus siųskite adresu asskaitau@gmail.com iki pirmadienio, birželio 24 dienos. Burtų keliu bus išrinkti 2 nugalėtojai, kuriems atiteks jų pasirinktos knygos. Linkiu visiems sėkmės ir labai lauksiu Jūsų laiškų. 

Aprašymai

1. Kai šis rašytojas ruošėsi išleisti savo pirmąją knygą, nusprendė pasirašyti slapyvardžiu. Ir tik dėl to, kad knygoje aprašyti realūs įvykiai, patirtas skurdas, nepadarytų gėdos jo šeimai. Pasirinktas slapyvardis atspindėjo meilę Anglijos kraštovaizdžiui ir tradicijoms. Autoriaus pasirinkta pavardė - upės pavadinimas, populiari buriavimo vieta, kurioje jis mėgo lankytis. Kas šis rašytojas?
2.  Prieš pasirenkant slapyvardį, su kuriuo išgarsėjo visame pasaulyje, autorius naudojo ir daug kitų, pvz. Josh. Jo dabartinis slapyvardis yra žargonas, reiškiantis, kad vanduo yra 12 pėdų gylio ir yra pakankamai saugu persikelti.  Kas šis rašytojas?
3. Lietuviškai šio autoriaus knygų yra išleista ne viena dešimtis. O kažkada jo leidėjai liepė jam pasirašinėti slapyvardžiu, nes manė, kad kasmet išleisti po knygą, būtų nepriimtina visuomenei. Tiesa, autorius taip pat norėjo pasirašinėti (ir pasirašė) kitu vardu, norėdamas sužinoti, ar jis populiarus savo talento dėka, ar jam tiesiog pasisekė. Kas šis rašytojas?

 Išsirinkite knygą, kurią norėtumėte gauti laimėjimo atveju


1 komentaras:

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan