Dovanos ir lipšnumai

2013 m. birželio 13 d., ketvirtadienis

   Kaip ir per kiekvieną gimtadienį, taip ir per šį, aš vis tikiuosi gauti knyginių dovanų. Su metais jų mažėja, bet vis dar galiu pasidžiaugti ir parodyti Jums savo šių metų siurprizus. O vieną iš jų gavau nuo draugės - nuostabią rankų darbo užrašų knygelę. Ir dar taip pataikė, nes paskutiniu metu perku viską tik mėlynos spalvos.    O kaip gi knyga be skirtuko? Ir dar rankų darbo ir tokio, kokio savo kolekcijoje dar neturiu.    Žinot, aš esu iš tų pirkėjų, kuriems nepatinka, kai vos įžengus į parduotuvę, pripuola konsultantai. Ypač jeigu aš žinau, ko noriu arba noriu tiesiog išsirinkti pati. Kodėl aš apie tai kalbu? Nes dovanų gavau ir čekį knygyne. Aš jau taip seniai (metus laiko) nebuvau gavusi čekio, taip seniai pirkau realiame knygyne, o ne internete. Ir taip laukiau šiandienos, kada nueisiu, pavaikštinėsiu, lėtai ir ramiai išsirinksiu, ko noriu. Bet tik atėjau ir priėjo knygyno konsultantė. Pasiteiravo, ko ieškau. Gerai, prisiminiau, kad man reikia J. Savickio novelių. Paieškojo, nerado. Ačiū, toliau aš gal jau pati. Bet kur tau, stovi ji šalia, vaikštinėja ratais, jaučiu net kaip kvėpuoja į nugarą. Ir tada pasako: "O jūs gal dar nesate skaičiusi penkiasdešimt pilk...". Man atrodo, kad mano žvilgsnio jai užteko.
   Jokiais būdais aš nesipiktinu ir nesiguodžiu. Toks jų darbas ir galbūt kažkam tikrai reikia tokių rekomendacijų besirenkant knygą. Bet kai tu taip lauki to momento, kaip išėjimo į bažnyčią, o išleki po 10 min., nes nebenori ten būti.  Aš net knygas pasirinkau paskubomis. Tikrai jų norėjau ir buvo mano must buy sąraše, tik, kad viskas taip greit įvyko. Net dantų šepetuką ilgiau rinkausi. 


11 komentarų:

 1. Šiandien aš kaip tik pagalvojau tą patį! Matavausi rūbus, o prie manęs niekas nepriėjo, neklausė, nesiūlė. Aplaidus aptarnavimas? Visiškai ne! Jaučiausi pramogaujanti, laisva, eksperimentuojanti! Visiškai pritariu tau :-)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Mano manymu, pardaveja labiau norejo isiulyti isreklamuota knyga nei padeti. Matyti, kad nelabai nuovoki pardaveja pasitaike, jei isprususiam skaitytojui, ieskanciam J. Savickio noveliu, kaip alternatyva pasiule (mano nuomone) beverti skaitala :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Būtent, ji jau turėjo matyti, kad aš žiūrinėju lietuvių autorių knygas, jau rankose laikiau V. Grainytės knygą, S. Parulskio ir t.t. Automatiškai jau tu turi siūlyti iš tos aplinkos arba tada jau ir klausti: "Ar jus domina lietuvių autoriai? Kokio žanro knygos jums patinka?". Jeigu jau taip norisi padėti.

   Panaikinti
 3. Jeigu čia buvo Pegasas, reikėjo prakalt bet ką, dėl didesnės algos ir tiek. Beje, "Aš prieš tave" yra super knyga:)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Taip, tai buvo "Pegasas" :) Dar kažkada aš ten bandžiau darbintis.

   Panaikinti
  2. Gerai, kad nesidarbinai. Iškart atsiprašau tų darbuotojų, bet ten yra bardakas:)

   Panaikinti
 4. Jau ko negaliu pakęsti, tai negaliu, kai eina iš paskos pardavėjas - jautiesi, kaip koks vagis.
  Valerija

  AtsakytiPanaikinti
 5. Kaip tik šiandien buvau Akropolyje ir kaip visada užsuku į knygyną. Prie manęs nelindo, bet visą laiką užkniso (atsiprašant), kai dvi knygyno pardavėjos vis stebėjo ir vis nenuleido akių nuo manęs, lyg ką nors būčiau ketinusi pavogti. Neskaitant, kad yra signalizacija prie durų. :)) Labai nemalonus jausmas.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Akropoliuose esančiuose knygynuose niekas nelenda, nes jų kitokia politika. Kad ir tas pats "Pegasas", bet čia yra likę nuo "Baltos lankos" laikų, kad darbuotojų paskirtis ten yra viską dėlioti į lentynas, aptarnauti prie kasos ir pan.

   Panaikinti
 6. Manau, daug kas nemėgsta to: "gal galiu padėti?". Juk visi turim liežuvius ir kai tikrai reikės pagalbos pasiprašysime. Mane tai tikrai atbaido tokie pardavėjai... o kas liečia tavo nusipirktas knygas, tai vieną iš jų neseniai perskaičiau, tai "Aš prieš tave". Knyga labai patiko ir paliko neišdildomą įspūdį. Tikrai geras pasirinkimas :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Sandra, sveikinu su gimtadieniu :) Užrašų knygutė nuostabi :) knygos irgi neblogos :) Linkiu gerų įspūdžių jas beskaitant :)

  AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan