"Trečiadienio konkursas: kuriame knygų skirtukus!" rezultatai

2013 m. gegužės 6 d., pirmadienis

  Sveiki. Kūrybiškasis konkursas "Kuriame knygų skirtukus!" baigėsi. Ir noriu labai pasidžiaugti visais dalyviais bei jų sukurtais skirtukai. Jūs nuostabūs! Tikrai, kasdien skaitydavau laiškus ir žavėjausi, kokie mano skaitytojai yra kūrybingi. 
  Išrinkti nugalėtojus buvo beprotiškai sunku. Patikėkit manim. Jau kartais tikrai geriau viską palikti burtams. Atrodo jau išsirenki savo favoritus ir kitą dieną gauni dar krūvą grožybių.
  Iš viso dalyviai atsiuntė 49 skirtukų nuotraukas. Visus juos galite pamatyti ČIA. Tikiuosi nepyksit dėl mano pasirinkimo, bet apdovanoti nusprendžiau šiuos dalyvius:

III vieta ir 20lt vertės dovanų kuponas atitenka Ramintai V. ir jos murakamiškam skirtukui su avelėmis.  II vieta ir 35lt. vertės dovanų kuponas atitenka Jovitai K. ir jos skirtukams - pelėdžiukams.


I vieta ir 50lt vertės dovanų kuponas atitenka Simonai P. už originalų skirtuką - arbatos puodelį. Labiausiai man patiko jos baltų lapelių idėja citatoms bei puslapių žymėjimams.


Sveikinimai laimėtojams, ačiū visiems dalyviams ir iki kito trečiadienio konkurso!

4 komentarai:

 1. o kaip faina! :)))

  Labai smagu, kad patiko mano idėja :]

  AtsakytiPanaikinti
 2. O Jūs visada cenzūruojate komentarus, trinate lauk Jums nepatikusius, jei kas nors paspaudžia "nepatiko" - po kurio laiko to nebelieka... ??? Sakyčiau, varginantis užsiėmimas :D Gal tada išvis nesuteikite teisės žmonėms komentuoti ar įvertinti "patiko" ar "nepatiko", jei paliekate tik Jus giriančius, Jums patinkančius komentarus? Kokia tada prasmė???

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Kad joks komentaras iš čia nebuvo ištrintas. Dėl to "patiko", "nepatiko" čia ne mano darbas. Aš pati neseniai pastebėjau, jog dingsta tie ne/patikimai. Vieną dieną vienaip rodo, kitą kitaip. Jų net norint neina panaikinti, jeigu kas paspaudžia. Galvojau, kad čia mano kompiuterio ar naršyklės problema.
   Komentarai yra trinami jeigu jie yra įžeidžiantys, nešvankūs ar neatitinkantys realybės. O neigiamą (konstruktyvią) nuomonę priimu kaip ir visas kitas.

   Panaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan