Ekranizacija: William Faulkner "Kai aš gulėjau mirties patale"

2013 m. gegužės 15 d., trečiadienis

   Šiandien prasideda "Kanų kino festivalis". "Ypatingojo žvilgsnio" programoje žiūrovai galės pamatyti ir filmą, pastatytą pagal amerikiečių rašytojo, Nobelio literatūros premijos laimėtojo, Viljamo Folknerio romaną "Kai aš gulėjau mirties patale" ("As I lay dying")
   Filmo režisierius - James Franco, atliekantys ir pagrindinį vaidmenį.  Kiti vaidinantys aktoriai:  Logan Marshall-Green, Richard Jenkins. 
  Skaitytojams šis rašytojas jau žinomas kaip "Absalomai, Absalomai", "Rugpjūčio šviesa", "Triukšmas ir įniršis" knygų autorius. "Kai aš gulėjau mirties patale" paskutinį kartą lietuvių kalba buvo išleista 1971m. Labai norėčiau, kad pasirodytų ir naujas šios knygos leidimas. Apie knygą galite paskaityti ČIA. Susipažinti su autoriumi galite ČIA
   Kviečiu pažiūrėti filmo anonsą, galbūt susigundysite perskaityti ir knygą. O gal jau yra ją skaičiusių? 


   

1 komentaras:

  1. Teko skaityti knygą prieš kokius 3 metus, atrodo, pirmam kurse. Iki dabar tai išliko viena įsimintiniausių kada nors skaitytų knygų. Ir to vieno veikėjo vardas, Jewel, tada nepaprastai man patiko. Ir tas jauniausiais vaikas, Vardamanas, palyginęs savo mirusią motiną su žuvimi. Kažkuo šiurpoka, bet patraukianti knyga. :)

    AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan