Didžiojo Getsbio žaidimas

2013 m. gegužės 9 d., ketvirtadienis

   Pastaruoju metu pasaulį užvaldė tikra Getsbiomanija. Netrukus kino ekranuose pasirodys nauja F. Scott Fitzgerald romano "Didysis Getsbis" ekranizacija. Kone kasdien randu naujus straipsnius apie kiekvieną smulkmeną: nuo Deizės papuošalų iki filme skambančios muzikos. Įvairios parduotuvės siūlo nusipirkti marškinėlių, telefono dėklų, kitų smulkmenų su knygos atributika. Leidykla "Obuolys" taip pat suskubo išleisti šį romaną
  E-parduotuvę "Out of Print" jau esu aprašiusi ir pristačiusi Jums "Knygų fetiše". Jie sukūrė net atskirą skiltį Getsbiui. O šiandien jie pasiūlė dar negirdėtą ir netikėtą dalyką -  žaidimą. Pamenat "Super Mario" laikus? Įdomumas tame, jog žaisdamas gali prisidėti prie knygų dovanojimo. Kaip skelbia organizatoriai: "Play the Great Gatsby video game and help as donate 10, 000 books". Žaidimą rasite ČIA.


2 komentarai:

  1. damn, labai nemėgstu, kai viršelis knygos papuošiamas filmo plakatu. Nors smagu, kad ją bent jau perleido, net jei tik "dėl progos"

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Taip, ir man nepatinka tokie viršeliai. Bet kaip aš supratau, leidykla leidžia seriją "Tik geriausios knygos virsta filmais", todėl tokių knygų viršeliai ir būna su filmo plakatu.

      Panaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan