Trečiadienio konkursas: kuriame knygų skirtukus!

2013 m. balandžio 24 d., trečiadienis

   Dar kartą sakau labas visiems savo skaitytojams. Šią savaitę nieko nespėliosim ir po google.lt nenaršysim.  Sugalvojau Jums kūrybinę užduotį. Žinau, kad tokios užduotys yra Jūsų vienos mėgstamiausių.
  Vieni, kad nepamirštų, kur baigė skaityti knygą, naudoja specialius skirtukus, kiti atsitiktinai rastą lapelį, čekį ar kalendoriuką. Treti galbūt kaip ir aš kolekcionuoja knygų skirtukus. Bet skirtukų naudos nepaneigs niekas.
   Tad šį kartą Jūsų užduotis bus - sukurti knygų skirtuką. Jokių apribojimų šiam konkursui nebus. Skirtukas gali būti visokio pavidalo: megztas, nertas, pieštas, nulipdytas iš molio, padarytas koliažas, siūtas ir bet koks, kokį tik sugalvosite. Galite gaminti patys, galite prašyti vaikų, draugų pagalbos. Svarbiausia, kad atsiųstumėt jo nuotrauką man. Visos nuotraukos bus paskelbtos"Aš skaitau" FB paskyroje.
  Konkurse galite dalyvauti kelis kartus, tai yra tiek, kiek skirtukų sukursite. Nuotraukas siųskite asskaitau@gmail.com iki pirmadienio, gegužės 6 dienos. Tad savo kūrybai turėsite net dvi savaites laiko. Iš viso bus trys nugalėtojai, kuriuos išrinksiu aš. Tačiau Jūsų nuomonė (išreikšta FB po nuotraukomis) man taip pat padės apsispręsti. Linkiu visiems sėkmės ir labai lauksiu Jūsų skirtukų nuotraukų.


 Nugalėtojams atiteks dovanų kuponai, apsipirkti e-knygyne "Knygos.lt".
Pirmos vietos nugalėtojui - 50lt.
Antros vietos nugalėtojui - 35lt.
Trečios vietos nugalėtojui  - 20lt.

4 komentarai:

 1. kokią nuomonę parašyti po foto? nelabai supratau motyvaciją laimėjimui ar kaip?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Nuomonių šiaip rašyti nebūtina, tiesiog kai įkeli nuotraukas, vienos daugiau, kitos mažiau, bet susilaukia ir kitų skaitytojų dėmesio. tad publikos nuomonės tiesiog man taip pat padės apsispręsti renkant nugalėtojus.

   Panaikinti
 2. Nuomonės gal ir gerai, bet tik jau nerinkite pagal "like" skaičių... :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Mano rengiamuose konkursuose niekada nebus "like" principo. Niekada. Čia yra griežta mano nuomonė.

   Panaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan