"Trečiadienio konkursas: kas tai?" rezultatai

2013 m. balandžio 15 d., pirmadienis

  Sveiki. Tikriausiai daugelis nekantraujat sužinoti, praėjusios savaitės konkurso "Kas tai?" rezultatus. Ir kokia tikroji to mėlyno daikto paskirtis. 
  Iš tikro, kai kūriau konkursą, maniau, kad teisingi atsakymai skries vos jį paskelbus. Ir labai nustebau, kai ilgą laiką jų nesulaukiau. Jau maniau, kad tai bus pirmas konkursas, kai nebus ką skelbti nugalėtojais. Daviau ir užuominų Jums. O spėjimų būta įvairių. Daugelis manėt, jog tai dėžutė. Taip, plačiąja prasme, tai galima laikyti dėžute, bet aš norėjau tikslaus atsakymo, nes tas daiktas turi konkrečią paskirtį. Kiti manėt, kad tai baldas, lentyna, muzikinė dėžutė, spąstai tarakonams, žiebtuvėlis, peleninė, seifas, Ispanų biografijų žodynas, dėžė arbatai, vyno buteliui, atvirukams, vestuviniams žiedams, lempa, kortos, trintukas ir t.t.
  Iš viso savo spėjimus atsiuntė 35 dalyviai. Teisingai atsakė 5 dalyviai. O teisingas atsakymas turėjo būti toks - tai yra taupyklė. Ar buvot pagalvoję apie šį variantą?
   Burtų keliu buvo išrinkti nugalėtojai. Planavau apdovanoti du dalyvius, tačiau kai tiek nedaug teisingai atsakiusių, nusprendžiau pradžiuginti tris. Šią savaitę pasisekė Karolinai T., Vilijai ir Ramintai V. Labai džiaugiuosi, kad burtai pirmąja nugalėtoja išrinko Karoliną, kadangi ji pati pirmoji teisingai parašė, kad tai taupyklė.
  Karolinai atitenka A. Ikamo knyga "Banginis prarijo lietuvį", Vilijai atitenka H. Mankell knyga "Klystkeliais", o Ramintai - I. Calvino "Mūsų protėviai". Ačiū visiems dalyviams ir iki kito trečiadienio konkurso!


3 komentarai:

 1. Oho... Jo, šito nebūtų išėję atspėt, maniau šiaip dėžutė, bet kai tamsta parašėt FB, kad "pagaliau vienas atspėjo", tai taip ir sumečiau, jog pernelyg akivaizdu būtų buvę. Koks smagus daiktas :}

  AtsakytiPanaikinti
 2. Nepagalvojau apie taupyklę. Mačiau knygą-seifą vienoje parduotuvėje, todėl seifas buvo pirmoji mintis :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Seifo variantą siuntė ne vienas. Bet negalėjau šio atsakymo laikyti teisingu. Nes seife nebūna skylių monetoms mesti :)

   Panaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan