Jurga Adomo: smagaus skaitymo ir gyvenimo!

2013 m. balandžio 15 d., pirmadienis

  Neseniai, visiškai netikėtai, perskaičiau Beatos straipsnį apie jos viešnią Jurgą. Ji rašo tinklaraštį, kuris neseniai virto knyga! Neatsispyriau ir aš tam smalsumui bei norui praskleisti paslapties šydą, apie gyvenimo skausmus, išdavystes ir su jomis susijusius didelius pokyčius. Tuo labiau, kad šios tikros istorijos vingrybes galima sužinoti iš abiejų pusių. 
  Nusipirkau knygą, o atsivertusi pamačiau ir staigmeną. Jurgos Adomo autografą bei palinkėjimą: "Smagaus skaitymo ir gyvenimo". Knygą galite įsigyti ČIA. Jurgos tinklaraštį (apkarpytą dėl knygos pasirodymo) galite skaityti ČIA.


5 komentarai:

 1. Pirkau iš aš ją. Elektroninę. Pirma radau knygos.lt, tada googlinau, tada radau Beatos straipsnį, o tik tada blogą. Užsislėpęs toks, o sako, kad populiarus buvo :) Gaila nežinojau, nes spėju knygoje nebus visų įdomybių.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Žinok, aš skaitinėjau blog'ą, dabar pradėjau skaityti knygą, tai galiu pasakyti, kad beveik tas pats, jaučiu tik pačių sakinių redagavimą, bet labai daug vietų, kur visiškai tas pats, kaip ir blog'e.
   O tai tu ją jau skaitei, ar ne, nesupratau? Ar tik nusipirkai?
   Aš irgi pagalvojau tą patį dėl populiarumo, kad va, jei ne, Beata, ar kita reklama, nebūčiau net žinojusi apie jį.

   Panaikinti
 2. Ai, beje, o čia nežinojai, kad knyga bus su autografu? Kažkaip neapsidžiaugčiau. Man prirašinėta knyga yra prirašinėta, nesvarbu ar autorius ar kas kitas prirašinėjo. :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Tai negi tu neturi nei vienos knygos su autografu? :)
   Lyg ir aprašyme buvo, kad pirmieji perkantys knygą gaus su autografu, bet visiškai pamiršau šį faktą, todėl buvo nuostaba.
   Aš dabar net skaitydama pagalvojau, jog reikėtų atskiros lentynos knygoms, kurios yra su autografais :)
   Nors, jei atvirai, šią knygą perskaičius planavau parduoti, bet kai būna autografas, pradedu jausti gėdą ar priekaištauti sau, na kaip taip galima. Kaip ir su L. Lavaste knyga, visiškai nepatiko, bet, va, pati prašiau autografo, tai kaip čia dabar parduosiu.

   Panaikinti
  2. Ne, tikrai neturiu. Ai, turiu iš mokyklinių laikų K.Sajos, mėtosi kažkur vaikystės namuose. Niekada neprašau autografų, kažkaip man tai nekelia jokios emocijos :). Tiesiog pirkdama ir žinodama, kad bus su autografu tik gūžtelėčiau pečiais ir pirkčiau :). Bet jei nežinočiau, tai galvočiau, na va - prirašinėta knyga. Tiesiog iš bibliotekos pasiimu per daug prirašinėtų knygų, tai nepatinka :)
   O knygos dar neskaičiau. Meilės romanas nėra prioritetinis, tai laukia savo eilės "kada nors".

   Panaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan