Tess Gerritsen "Tylioji"

2013 m. kovo 15 d., penktadienis

Žanras:  detektyvis romanas
Originalus pavadinimas: The silent girl
Puslapių skaičius: 352
Leidykla: Jotema, 2013
Vertė: Vilma Krinevičienė
Knyga nuosava
Perskaityta 2013 03 01
Pažintis: dvylikta autorės skaityta knyga
Vertinimas: 4/5


    "Jei tai jums svarbu, jei tai padeda jums gyventi kasdienį gyvenimą, tuomet tikėkite tuo. Nes šeimos mitologija mums yra svarbesnė nei tiesa. Ji suteikia mūsų gyvenimui prasmę"

   Didžioji įtampos kūrėja, kruvinų scenų meistrė vėl su manimi, tamsiais ir nejaukiais vakarais. Leidžianti man užmiršti dienos vargus, bet įtraukianti į sudėtingas Džeinės bei Moiros gyvenimo pinkles. Dar viena byla, dar vienas mirties alsavimas į nugarą, dar vienas beprotiškas šaudymas ir jį gaubianti paslaptis. Paslaptis, paženklinta Kinijos legendomis ir šimtmečio senumo kardo ašmenimis. 
  Pirmiausia, nekartokite mano klaidos, prieš skaitant šią knygą, būtinai perskaitykit "Ledinis šaltis".  Nors ne visas šios serijos knygas skaičiau iš eilės, tai netrukdė sekti veikėjų gyvenimo pokyčius. Tačiau šios knygos pradžioje autorė atskleidžia "Ledinio šalčio" siužetą, kas buvo užpultas, kas užpuolė, kokie nauji veikėjai atsirado. Ir pirmą kartą toks pyktis apėmė. Net norėjosi praleisti tas pastraipas. 
   T. Gerritsen lieka ištikima savo stiliui  ir skaitytojų tikrai nepaliks be intrigų, paslapčių, žudynių ar detalių skrodimo detalių. Nors prisipažinsiu, šioje knygoje man norėjosi visko daugiau. Arba aš jau išlepau, arba vis daugiau tikiuosi iš jos knygų.
  Vienu metu jau buvau išsigandusi, jog autorė nusigrybavo į lankas. Beždžionės? Žudančios beždžionės? Rimtai? Bet vėliau viskas išsisprendė ir grįžo į savas vėžes. Aš niekada nebuvau rytų kovos menų bei Jackie Chan'o stiliuko gerbėja, todėl knygoje tai nežavėjo manęs. Bet čia jau mano problema. Tuo labiau, kad autorė kinų kilmės, tad reikėjo tikėtis nors vienos knygos tokia tematika. 
  Jei trumpai, tai ne prasta, bet ir ne pati geriausia jos knyga. "Mefisto klubo" dar neaplenkė niekas. Kol kas!

4 komentarai:

 1. Sandra, tai isduok man, ar buvai susitikime, ar ne?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Žinoma, kad buvau ir šioje knygoje dar parašą gavau :)

   Panaikinti
 2. Bet tai perskaičiau ką tik šią knygą ir nesupratau kas ten taip jau labai baisiai iš Ledinio šalčio atskleista. Lygiai taip pat kaip kitose knygose užuominos iš Chirurgo, ar ten tarkim kokių Dvynių. Skaičiau Ledinį šaltį tai tikrai jei prieš tai būčiau skaičiusi šią daug man ten ko aiškaus ir nebūtų. Tik, kad daktarė liko gyva, kas ir taip aišku.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Tai, kad ten ir daugiau detalių atskleidė, ne tik, kad ji gyva liko, o ir kas tai padarė :)

   Panaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan