Knygų klubai Lietuvoje

2013 m. kovo 15 d., penktadienis

  Smagu girdėti, kad paskutiniu metu Lietuvos miestuose įkuriami arba atnaujinami knygų klubai. Ne paslaptis, kad aš jau seniai svajoju priklausyti kokiam klubui, tik, kad nėra kur, o ir pačios iniciatyva liko neįgyvendinta. 
  Tad noriu Jums pranešti, kokie knygų klubai šiuo metu vyksta ir to miesto gyventojai turi puikią galimybę prie jų prisidėti.
  Pirmiausiai tai sveikinu Pauliną, kuri KK įkūrė Kretingoje, Jurgio Pabrėžos gimnazijoje. Pirmasis susitikimas jau įvyko, tikiuosi jis buvo sėkmingas ir tęs savo veiklą. Visą informaciją sužinosite rasite ČIA arba susisiekite su Paulina.
  Kaunas taip pat nusprendė atgaivinti skaitytojų klubą ir vakar įvyko pirmasis jų susitikimas, kurio metu buvo aptariama A. Šileikos knyga "Pogrindis". Klubas vyksta kavinėje "Punto Jazz". Visa informacija ČIA.
  Vilniuje buvo organizuojami net keli KK. Tačiau ne visiems pavyko išlikti. Tačiau visai neseniai radau straipsnį, jog jau kelis metus KK rengia literatūrologė J. Čerškutė ir psichologė A. Jurgaitytė-Avižinienė. Klube skaitomos pačios įvairiausios knygos, nuo H. Hessės "Stiklo karoliukų žaidimas", J. Barnes "Flobero papūga" iki J. Burdetto "Bankoko 8". Visą straipsnį galite perskaityti ČIA
   Nepamirškite, daugelyje bibliotekų taip pat vyksta KK. Tik tikiuosi, kad jie ne tokie kaip Klaipėdoje. O būtent šiam miestui tikrai reikia gero skaitytojų klubo. O gal ir Jūs žinote, kur dar vyksta tobulos knygų popietės ir vakarai skaitytojų rate?

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan