Knygų fetišas: nuo muilo iki mados

2013 m. kovo 24 d., sekmadienis

  
   Šį kartą "Knygų fetiše" ir vėl parodysiu Jums keletą įdomių idėjų. Nuo literatūrinių muilų, knygų nugarėlių panaudojimo iki knygų veikėjų aprangos ar namų bibliotekos išvaizdos pakeitimo. Kai kurias idėjas galėsite pasigaminti ir patys. Tad skaitome toliau.
   Tinklaraštis "Fiction to fashion" - tai mada, įkvėpta grožinės literatūros. Jo autorė, Julie, savo skaitytojams pateikia idėjas, kaip galime apsirengti pagal savo mėgstamos knygos veikėjus. Ir tai nebūtinai turi būti vakarėlis literatūros tematika. Rengtis pagal tokias knygas kaip M. Atwood  "Tarnaitės pasakojimas", K. Ishiguro "Dienos likučiai", E. Morgenstern "Naktinis cirkas" ar Y. Martel "Pi gyvenimas" galite kasdien. Tinklaraštį rasite ČIA.


  Tokį brolį norėčiau turėti ir aš. Vienas vaikinas, kurio sesuo yra didelė knygų skaitytoja, nusprendė pagaminti jai natūralius muilus pagal jos mėgstamiausius rašytojus. Taip atsirado trijų muilų derinys: "Kerouac's Ginger Carrot", "Plath's Lavender Rose" ir "Bukowski's Basil Mint". Kiekvienas muilas buvo kurtas taip, kad atspindėtų autorių kūrybą ir konkrečias knygas. Gaila, bet neradau, kur būtų galima jų nusipirkti. Plačiau apie tai skaitykite ČIA.


   Sakykite, ką norite, bet namų bibliotekos yra ir interjero detalės. Ir tai tikrai nereiškia, kad namų gyventojai jų neskaito, o laiko tik dėl grožio. Viršelių spalvinė gama patinka ne visiems, tad parodysiu jums puslapį, kuriame rasite daug idėjų, kaip knygų viršelius galima susikurti patiems. Taip pakeisdami ir patį interjerą. Štai ČIA rasite ir idėjų pavyzdžių nuorodas, ir DIY projektą, kaip tai galite pasigaminti patys. Vienoje iš nuotraukų matote raidę M, dekoruotą susuktais knygų lapais. Man labai patiko ši idėja, aš tik gal rinkčiausi kitą raidę. Kaip tokią pasigaminti galite sužinoti ČIA


      Man beprotiškai patiko ši idėja. Žinau, bus tokių, kurie šauks, kad negalima šitaip gadinti knygų. Bet juk taip gražiai jos atrodo. Tuo labiau, kad nebūtina gi naudoti naujas, geras knygas. Galima prisirinkti senų ar bibliotekų nurašytų knygų. Tai tikrai puiki idėja pagražinti dėžes vaikų žaislams ar kitiems daiktams sudėti. Daugiau pavyzdžių rasite ČIA. Žinau, kad jų galima ir nusipirkti. Kaina apie 58$. Bet tikrai galima ir patiems tokias pasigaminti. 

 
   Sukurti paveikslą galime kiekvienas. Ir tam nereikia būti dailininkais. Panaudojant vos kelias priemones: senų knygų lapus, žirkles, iškarpas (galima rinktis nebūtinai paukščius), turėsite nuostabų savo kurtą paveikslą ir drąsiai galėsite kabintis ant sienos. Visą instrukciją, eigą ir video galite rasti ČIA.

1 komentaras:

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan