Trečiadienio konkursas: poros

2013 m. vasario 27 d., trečiadienis

   Sveiki, mano brangiausieji. Esu tokia užimta, kad nebeturiu laiko nei knygų atsiliepimams, nei straipsniams, bet be savaitės konkurso negaliu Jūsų palikti. Nes beprotiškai smagu, grįžus iš darbo, skaityti Jūsų laiškus. 
  Šį mėnesį šventėme meilės dieną. Man, kaip žirafai, idėja kilo tik po kiek laiko, bet svarbiausia, kad vis tiek galiu ją įgyvendinti. Tad šios savaitės konkurso temą skelbiu - "Poros". O jei tiksliau, tai rašytojų poros. Tie, kurie ne tik kartu rašo, bet ir gyvena, tuokiasi, skiriasi.
   Jums bus pateikti 3 rašytojų porų aprašymai. Pagal juos turėsite atspėti, kas jie tokie, žodžiu, kas su kuo draugauja. Tikiuosi, kad atsakymai nustebins ir Jus pačius bei sužinosite naujos informacijos. Atsakymus siųskite adresu asskaitau@gmail.com iki pirmadienio, kovo 4 dienos. 
  Beje, nusprendžiau, kad tuo metu, kai būsiu Norvegijoje, skirsiu kitą prizą. Tai bus e-knygyno "Manoknyga.lt" dovanų kuponas. Taip Jums nereikės laukti, kol aš po mėnesio grįšiu, kol išsiųsiu. Prizą gausite iš karto, e-paštu, ir net tą pačią dieną galėsite panaudoti kuponą. Tad šios savaitės nugalėtojui atiteks 20lt dovanų kuponas.

Aprašymai

 1. Jie susituokė 2004m. Abu yra žydai, bet gyvena Amerikoje, abu vegetarai, turi du vaikus. Abiejų knygos išleistos ir lietuvių kalba. Pagal vyro knygas yra pastatyti du filmai. Kas ši pora?
 2. Tai amerikiečių rašytojų porelė, o jų romanas vadinamas tiesiog skandalingu. Ji - erotinių apsakymų autorė, jis - seksualiai atviro turinio savo knygose nevengiantis rašytojas. Daugelis teigė, kad jis tiesiog "nešvankių knygų" autorius ir daugelyje šalių jo knygos buvo uždraustos. Kas ši pora? 
 3. Nors ši pora, siekdama visuomenės dėmesio, keldavo skandalus, vis tiek buvo vadinama "svajonių pora". Draugavo su E. Hemingvėjumi ir kitais žymiais to meto meno atstovais. Tikroji žvaigždė šioje poroje buvo vyras, bet kartą jis pavogė savo žmonos parašytas ištraukas ir panaudojo savo romane. Ji savo ruožtu parašė pusiau autobiografinį romaną apie judviejų santykius, tuo įsiutindama savo vyrą. Kas ši pora?
 

4 komentarai:

 1. Trečią iškart žinau. :) Apie kitus teks pasukti galvą. :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Pirmą nesunkiai radau, antra - mįslė, trečiai dar neturėjau laiko. :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. O aš maniau, kad antrą iš karto atspėsite. Na ar daug kas rašo erotinius apsakymus?

  AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan