Aleksandra Marinina "Mirtis ir truputis meilės"

2013 m. vasario 1 d., penktadienis

Žanras:  detektyvas
Originalus pavadinimas: Смърт и малко любов
Puslapių skaičius: 287
Leidykla: Jotema, 2009
Vertė: Irena Rasimavičienė
Audio knyga
Perklausyta 2013 01 09
Pažintis: antroji autorės skaityta knyga
Vertinimas: 2/5    Po pirmos nesėkmingos pažinties su A. Marinina  nusprendžiau duoti jai antrą šansą. Juk visi to nesipelno, net jei knyga ir tampa praėjusių metų nusivylimu. Ar antras šansas pasiteisino? Nelabai, nelabai. Turiu pripažinti, kad įdomesnė bei geresnė nei pirma skaityta knyga, bet supratau, kad šios autorės kūryba tiesiog ne man. 
   Atrodo knygoje netrūksta visko, ko aš mėgstu detektyvuose: žudynių, jų narpliojimų, asmeninio pagrindinio veikėjo gyvenimo intrigų. Bet neįtraukia ir viskas. Aš gal pasigendu įtemptumo, gilesnio įtraukimo į visą situaciją. O dabar viskas skamba gana šabloniškai, nuobodžiai. Siužetinė linija tikrai silpna. Ir dar nėra to buvę, bet pirmą kartą, skaitydama detektyvą, atspėjau, kas bus žudikas! Vos tik personažas pasirodė knygos siužete, pasakiau, kad žudikas bus būtent jis. Ir nesuklydau. Pliusas man, minusas - autorei. 
   Labiausiai man patiko vienas antraplanis veikėjas. Vien dėl jo knygai daviau didesnį balą. Už sumanumą, už sugebėjimą manipuliuoti žmogaus psichologija bei tuo pasiekti numatytų tikslų. 
  Žodžiu, byla su A. Marinina baigta . O gal taip ir geriau. Nes pažiūrėjau, jog leidykla "Jotema" išleido 43 autorės knygas. Įsivaizduojat, jeigu ji man būtų patikusi? Kaip nukentėtų mano piniginė ir kitos knygos? Žinant mano silpnybę susipirkti patikusio autoriaus knygas. 
 

1 komentaras:

  1. Labai tikslus aptarimas. Esu perskaičiusi 2-3 A.Marininos knygas rusų kalba berods užpernai. Pavadinimų, aišku, nebeprisimenu, bet įspūdis liko būtent toks. Yra papainiojimų, vietomis pritrūksta logikos vietomis "šautuvai neiššauna". Ačiū - trumpai ir aiškiai

    AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan