"Trečiadienio konkursas: literatūrinis manikiūras" rezultatai

2013 m. sausio 1 d., antradienis

  Sveiki visi sulaukę naujųjų gyvatės metų! Po šiokios tokios pertraukos, visų švenčių maratono, "Aš skaitau" grįžta su galybę naujienų. Bet apie viską iš eilės.
 Pirmiausiai noriu paskelbti paskutinio "Trečiadienio konkurso" rezultatus, kurio tema buvo - "Literatūrinis manikiūras".
  Daugelis rašėt, kad konkursas nebuvo sunkus, o kai kurie minėjo ir kokius manikiūrus pagal knygas pasidarytų sau.
  Iš viso gavau 22 laiškus, teisingai atsakė 18 dalyvių. O teisingi atsakymai turėjo būti tokie: E. Morgenstern "Naktinis cirkas", A. Burgess "Prisukamas apelsinas", K. Hosseini "Bėgantis paskui aitvarą" ir E. L. James "Fifty shades of Grey". Tie, kurie suklydo, neteisingai įvardijo antrą knygą. Jus suklaidino tas pats viršelis ir manėt, jog tai knyga "1001 knyga, kurią privalai perskaityti per savo gyvenimą". Tačiau ant šios knygos viršelio yra būtent A. Burgess knyga.
  Burtų keliu dviem dalyviams atiteko jų pasirinktos knygos. Šį kartą pasisekė Antaninai ir Agnei L. Sveikinimai! Antaninai atitenka P. Roth knyga "Apmaudas", o Agnei - H. Mankell "Klystekliais". Ačiū visiems dalyviams ir iki kitų naujų konkursų! O aš lekiu skaičiuoti šių metų Knygų iššūkio rezultatus.

1 komentaras:

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan