"Trečiadienio konkursas: 17 puslapis" rezultatai

2013 m. sausio 14 d., pirmadienis

  Sveiki. Tai ką, prigavau Jus :) Nesitikėjau, kad praeitos savaitės konkursas "17 puslapis"  bus toks sunkus. Prireikė net papildomų užuominų, be jų tik vienas dalyvis atsakė teisingai.
  Iš viso gavau 7 laiškus. Teisingai atsakė 4 dalyviai. O teisingi atsakymai turėjo būti tokie: Margaret Atwood "Tarnaitės pasakojimas", Charles Dickens "Didieji lūkesčiai", Muriel Barbery "Ežio elegancija".  Turėjot jau pastebėti, kad stengiuosi parinkti tikrai gerai žinomas knygas.
  Burtų kelių vienam iš dalyvių atiteko 15lt dovanų kuponas, apsipirkti "Vagos" knygynuose. Šį kartą pasisekė Ingai. Sveikinimai!
 Ir pranešu, kad jau visiems nugalėtojams (tiek konkursų, tiek iššūkio) prizai šiandien buvo išsiųsti. Tikrinkit savo pašto dėžutes.  Ir dar noriu pranešti, jog šią savaitę konkurso nebus. Kadangi šiandien išsikraustau gyventi į naują namą ir kurį laiką neturėsiu interneto.


3 komentarai:

  1. Ojoj, tik antrą knygą pavadinčiau žinoma. Pirmojo ką tik išleista, net skaičiusių ją mažai pas mus, trečioji niekada nebuvo populiari...

    AtsakytiPanaikinti
  2. atwood ir dickens. žavu. puiki idėja rengti tokius mini dalykus. kartais užsuku, pasidžiaugiu.

    AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan