Trečiadienio konkursas: 17 puslapis

2013 m. sausio 9 d., trečiadienis

  Sveiki. Ar pasiilgot "Trečiadienio konkursų"? Man tai jau keista nebegauti tokios gausybės Jūsų laiškų. Iš tikro kurį laiką galvojau, ar šiemet tęsti šiuos konkursus. Nes metus laiko, kone kiekvieną savaitę, sugalvoti Jums kažką naujo, įdomaus, tikrai nelengva užduotis. Ir kai pagalvoju, kad dar metus reikės telktis savo fantaziją. Nes kartotis nesinori, o nustebinti Jus vis sunkiau ir sunkiau.
  Šiandien prisiminiau, jog prieš keletą metų, laidoje "Šeši nuliai - milijonas" buvo toks klausimas: "Kokiame knygos puslapyje dedamas bibliotekos antspaudas?". Ar atsakytumėt? Bibliotekų reglamentuose rašo štai ką: antraštinio lapo kitoje pusėje ir 17 puslapio kairiajame kampe po tekstu. Jei nėra 17 puslapio spaudas dedamas 9, jei nėra 9 puslapio – 5 puslapyje. Tad šiai savaitei sugalvojau Jums 17 puslapio užduotį. Jums bus pateikti 3 knygų pirmieji sakiniai iš 17 puslapio. Kad būtų lengviau, parašysiu po du sakinius. Jums reikės atspėti, kokios tai knygos. 
  Atsakymus siųskite adresu asskaitau@gmail.com iki pirmadienio, sausio 14 dienos. Vienam nugalėtojui atiteks knygyno "Vaga" dovanų kuponas. Žinau, kad dar yra nugalėtojų, kurie negavo savo prizų. Bet aš vis dar Norvegijoje ir pati negaliu išsiųsti. Bandau organizuoti per savo šeimyną. Bet kokiu atveju, nei vienas neliks be savo prizo. Linkiu visiems sėkmės ir labai lauksiu Jūsų laiškų (tik su teisingais atsakymais).
   P. S. Kadangi konkursas pasirodė labai sunkus, tai duosiu kelias užuominas: pirma knyga - autorė moteris, distopinis romanas; antra knyga - klasikų klasika, neseniai pasirodė jos ekranizacija; trečia knyga - veiksmas vyksta Paryžiuje,  dvi pagrindinės veikėjos garbina Japonijos kultūrą, autorė moteris.

17 puslapio sakiniai

1. "Niekas tavęs neprašo, atšovė Kora. Na, o jeigu paprašytų, kažin ką gi darytum?"
2. "Einant gulti, žvakės nebuvo leidžiama neštis, ir kai tamsoje lipau laiptais tvinksinčia galva  mat jon sesuo į taktą savo paskutiniams žodžiams barbeno antpirščiu, - su pasibaisėjimu svarsčiau, jog ta barža lyg tyčia stovi taip arti ir laukia manęs. Viena mano koja jau ten."
3. "Turi literatūros daktaro laipsnį. Kvietimus vakarieniauti rašo be klaidų ir nuolat mums įkyri savo literatūrinėmis užuominomis ("Kolomba, nesielk kaip Germantė", "Žvirbleli mano, tu tikra Sanseverina")."


Vienam iš dalyvių atiteks 15lt vertės dovanų kuponas apsipirkti knygyne "Vaga"

4 komentarai:

 1. Jei tik turi noro ir idėjų, konkursus būtinai organizuok :) Man, o ir daugeliui kitų, patinka išmėginti savo jėgas,todėl visada labai laukiu šių užduočių. Nors nesu didelė žinovė, bet kartais ir man pavyksta atsakyti teisingai :)O kas liečia šios savaitės konkursą, tai galiu pasakyti, kad man jis neįveikiamas :) nei su vienu sakiniu nesiasocijuoja jokia skaityta knyga :) bet pati užduotis gera ir įdomi :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Susireikšminau savo vardą radusi. Hohoho.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Visada laukiau tavo užduočių ir su malonumu spręsdavau. Ir toliau turėsiu didelį malonumą sulaukdama užduočių vėl. Kad tik tau idėjų nepritrūktų, ir noro, ir kantrybės!
  O šis - tai sakyčiau prie labai sunkių :( Tik pirmąją knygą žinau, o kitos - tai tamsuma... trečia kažkodėl atrodo, kad bus lietuvių autorius. ar ne?

  AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan