Rony Oren "Plastilino paslaptys"

2013 m. sausio 7 d., pirmadienisŽanras: vaikų ir jaunimo literatūra
Originalus pavadinimas: Secrets of clay: pets and farm animals
Puslapių skaičius: 48
Leidykla: manokyga.lt, 2012
Leidyklos dovana
Vertinimas: 5/5   Dar viena mano knyginė Kalėdų dovana, kuri mane pradžiugino bei nustebino. Lipdyti iš molio, plastelino, modelino mėgau jau nuo pat vaikystės. Dovanodavau visiems ir visada. Pamenu, kai močiutei, jubiliejaus proga, dovanojau lipdytą fantastinį gyvūną ir maniau, kad tai geresnė dovana už visus televizorius, puodų rinkinius ir stalo įrankius. 
  Skundžiamės, kad vis mažiau laiko praleidžiame su savo vaikais? Šios knygos pagalba galėsite ne tik smagiai leisti laiką, bet ir sužadinti vaiko vaizduotę, jausmus bei fantaziją. Juk katinas nebūtinai turi būti rainas, o varlė žalia. Knygoje rasite du įvadus - tėveliams ir vaikams. Kiekviena pamokėlė susisteminta, nuo lengviausios iki sunkiausios. Visi gyvūnėliai atrodo žaismingi, nuotaikingi. Rasite ir sąrašą priemonių, kurios bus reikalingos. Praktinių patarimų apie spalvų maišymą. Išmokę visus pagrindus, galima pradėti kurti ir sudėtingesnius objektus. Nenustebčiau jei tėveliai atimtų pusę plastilino ir pradėtų lipdyti kartu su vaikais.
  Viskas atrodo taip lengva, taip paprasta. Bet nežinau kaip būtų iš tikrųjų, kai pradėčiau lipdyti. O tokią galimybę turiu, nes perkant knygą, leidyklą dovanoja ir pakelį plastilino.
  Susidomėjusiems siūlau aplankyti autoriaus asmeninį puslapį - ČIA bei knygos FB paskyrą - ČIA. O aš šios knygos nedovanosiu niekam, lauksiu, kol paaugs sūnėnas, kad galėtume lipdyti kartu.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan