2012 m. Knygų iššūkio pabaiga ir nugalėtojai!

2013 m. sausio 1 d., antradienis

  Ar galit patikėti, kad jau viskas? Pralėkė metai su visais mūsų pažadais perskaityti 12 knygų. Taip greitai ir netikėtai. Kaip manote, kaip sekėsi visiems dalyviams? Tuoj apie viską ir sužinosite.
  Iš viso šių metų iššūkyje nusprendė dalyvauti 75 skaitytojai. Visą jų sąrašą galite rasti ČIA. Surinkti rezultatus nebuvo lengva, nes reikėjo patikrinti kiekvieną sąrašą. Vienas dalyvis paprašė, savo noru, išbraukimo iš sąrašo, buvo tokių, kurių tinklaraščiai po metų laiko jau neegzistuoja, kiti jau metus nieko nerašė. Bet tikrai buvo nemažai dalyvių aktyviai dalyvavusių iššūkyje ir jį įveikusių.
  Pastebėjau, kad dauguma perskaitė 4-6 knygas. Tai irgi gerai, juk vis tiek pasistūmėjot mažinant savo neperskaitytų knygų kiekį. Labiausiai buvo gaila tų, kurie įveikė 10-11 knygų. Rodos tiek nedaug tetrūko. 
  Paskutinę šių metų savaitę padaugėjo ir atsiliepimų apie knygas. Daugelis norėjot spėti aprašyti visas perskaitytas knygas.
  Na ir nebetempsiu gumos, lekiam prie įdomiausios dalies - nugalėtojų. Iš viso iššūkį įveikė 17 dalyvių! Jūs visi esat šaunuoliai ir galit savimi didžiuotis.
  Pagrindinis prizas buvo 50lt vertės dovanų kuponas, apsipirkti knygyne "Pegasas". Aš pagalvojau, kad apdovanoti vieną dalyvį yra per mažai, jei galėčiau, apdovanočiau visus jį įveikusius. Tačiau sugalvojau kai ką kitką. Dar 10 dalyvių, kurie įveikė šių metų iššūkį, laimės po E. Ališankos knygą "Gatvė tarp dviejų bažnyčių". Kodėl būtent ši knyga? Nes turėsite galimybę susipažinti su dar vienu rašytoju, kurio knyga pretenduoja tapti geriausia kitų metų knyga. 
Visų 17 dalyvių vardus surašiau ant lapelių. Iš pradžių išrinkau vieną nugalėtoją, kuriam atiteko pagrindinis prizas, tačiau jo nerodžiau. Tada 10 dalyvių, kuriems atiteko po knygą. Ir jau tuomet visi sužinojome, kas tapo geriausiu šių metų skaitytoju. Kad viskas būtų sąžininga, burtų traukimą įamžinau video. 

 

  10 dalyvių, kuriems atiteko po knygą:  Remigijus, Balti drambliai, Agnė, Jūlė, Raimonda, Mysticism, Ką skaityti?, Snieguolė, Sepulture, Pirate.

  Ir pagaliau, su didžiausiu džiaugsmu pranešu, jog  pagrindinį prizą laimėjo RITA!

  Visi, kurie skaito šį įrašą ir rado savo vardą tarp nugalėtojų, parašykit man savo adresus asskaitau@gmail.com, jog galėčiau išsiųsti prizus. Kurių pašto adresus rasiu, parašysiu ir pati, bet, kad nepasiklysčiau tarp tiek nugalėtojų, lauksiu žinių ir iš Jūsų.
  Dar kartą didelis dėkui visiems dalyvavusiems, nepabijojusiems priimti šio iššūkio ir tikiuosi, kad su visais susitiksime šių metų projekte.

5 komentarai:

 1. Sveikinimai laimėtojams :) o man buvo belikę dvi knygos, kurių buvau perskaičius po pusę :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Nežinau, ar matei mano sąrašą, truputį lietuviškas: http://lasitajaspiezimes.wordpress.com/201-2/2012-gada-ducis/
  O mano naujas sąrašas su nuotraukomis: http://lasitajaspiezimes.wordpress.com/201-2/

  AtsakytiPanaikinti
 3. Sveikinu! Ir nustebino, kad tiek mažai įveikė iššūkį :). Žmonės, kodėl renkatės sau neįdomias knygas? :))
  Sėkmės naujame (tik regis ten svetainėje toje chaosas pasidarė) iššūkyje! Linkiu, kad įveikusių iššūkį būtų bent pusė dalyvių :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Tikrai mažokai, bet gal 2013 bus geresni?

  AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan