Pirmosios kalėdinės dovanos

2012 m. gruodžio 16 d., sekmadienis

  Artėja Kalėdos, bet aš jau žinau, kad tarp dovanų knygų tikrai nebus. Jau visiems taip įgriso mano pomėgis knygoms, kad galiu tik pasvajoti, kad jie dar ir dovanotų jas. 
  Bet juk knygų galiu pasidovanoti sau ir pati. Kuo toliau, tuo sunkiau išsirinkti, ką noriu. Nes esu susipirkusi beveik visas norimas perskaityti knygas. Tačiau labai, labai norėjau dviejų knygų, kurias išleido "Baltos lankos". Tai Z. Smith "Balti dantys" ir M. Atwood "Tarnaitės pasakojimas", kurią iš karto  pradėjau skaityti. 
   Nusprendžiau susipažinti ir su švedų rašytoju H. Mankell, nes jo knygų rasite kiekvieno norvego namų bibliotekoje. 
  Knygų turėjo būti daugiau, bet leidykla pamiršo įdėti dvi knygas. O jos kaip tik buvo skirtos "Trečiadienio konkursui". Teks suktis kitaip.

  


   Kaip man patinka, kai mano draugai nepamiršta, jog aš kolekcionuoju skirtukus! Šį skirtuką draugė parvežė iš Prahos. Rankų darbo, kiek sunkokas, bet svarbiausia, kad patogus ir nieko panašaus neturėjau. Akinukai net su stikliukais.

8 komentarai:

 1. Tiesiog smalsu, o kodėl neimate knygų iš bibliotekos? Kad ir kaip mėgstu naujas knygas, man gaila jų užimamos vietos mažuose namuose...

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. O man knygoms vietos tikrai negaila. Jeigu galėčiau, tai turėčiau ir atskirą kambarį joms.
   Klausimas apie bibliotekas jau pradėjo mane šiek tiek net erzinti. Kai yra reikalas, naudojuosi ir bibliotekų paslaugomis. Buvo laikotarpių, kai imdavau daug ir dažnai. Aš tiesiog neatsispiriu pagundai nusipirkti knygų :) Beje, tikrai retai perku naujas knygas. Visad laukiu akcijų, perku skaitytas iš žmonių ar per sena.lt

   Panaikinti
 2. Man tai labiau nesuvokiamos sumos išleidžiamos knygoms :) O tu valgai, rengiesi, mokesčius moki :)? Juokauju, klausimas labiau retorinis :)
  Bibliotekų tema. Į mažesnę biblioteką užsirašėme vasaros pradžioje, kai uždarė Mickevičiaus. Dabar bibliotekininkė klausia: tai vėl pabėgsit į Mickevičių?
  Oi, ne, sakom (nes visada einam dviese), lankysim abi :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Prajuokinai :) Taip, nemaža algos dalis atitenka knygoms, bet jau tvardau, tvardau save :)

   Panaikinti
 3. man į biblioteką nueiti - savotiškas ritualas. čia turbūt kaip kai kuriems į bažnyčią vaikščioti. juo labiau kai norisi naujas, neseniai išleistas knygas perskaityti... pirkti už protu nesuvokiamas sumas nesinori, nes šviežiena gundo, bet ar patiks neaišku.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Vis dėlto už tave viliuosi, kad tarp dovanų knygų vis dėlto bus. :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Man irgi nepatinka bibliotekos, turėti savo asmeninę knygš kolekcija - biblioteką nerealu :) Džiaugisuo už tave. Aš taip pat labaitikiuosi, kad kaledines dovanos tau bus knygos :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Mano pirmosios Kalėdinės dovanos šiais metais bus iš čia :))

  AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan