Darja Doncova "Melagės tetulės namai"

2012 m. gruodžio 14 d., penktadienis

Žanras: romanas
Originalus pavadinimas: Домик тетушки лжи
Puslapių skaičius: 319
Leidykla: Jotema, 2002
Vertė: Eglė Černiauskaitė
Audio knyga
Perklausyta 2012 10 04
Pažintis: pirmoji autorės skaityta knyga
Vertinimas: 5/5   Nėra nieko smagiau, kai pasiimi negirdėtą knygą, be jokio išankstinio nusiteikimo, kažką girdėjus apie autorę, ir ji sugeba taip tave nustebinti. Maloniai nustebinti. D. Doncova neabejotinai taps mano šių metų netikėtas atradimas.
  Jau kelias dešimtis knygų parašiusi autorė, savo skaitytojus žavi detektyviniais romanais. Ir visiškai nesistebiu, kodėl jos kūryba sužavėjo tiek daug žmonių. Knygų siužetuose autorė nesislepia po kraujo upėmis, nešokiruoja šlykščiomis žudynių scenomis, neieško gilių ,psichologinių poelgių motyvų. Svarbiausias ir geriausias jos koziris - ironija. Labai dažnai ir autoironija. O man visad patiko žmonės, kurie sugeba pasijuokti ir iš savęs.
   Šia knyga yra trylikta iš serijos apie aukštuomenės damą Dašą, kuri netikėtai, per ilgą savo nosį ir begalinį smalsumą, tampa detektyve. O tada ir prasideda juokingos situacijos, (ne)tikėti sutapimai, susijaukusios siužetinės linijos, kurios atpainiojamos knygos pabaigoje. 
  Kas dar neskaitėt šios autorės knygų, tai labai rekomenduoju. Didelės literatūrinės vertės jos neturi, bet atitrūkimą nuo rūpesčių, vitamino C dozę gausit ne vienai dienai.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan