Darja Doncova "Bjauriojo ančiuko hobis"

2012 m. gruodžio 14 d., penktadienis

Žanras: detektyvinis romanas
Originalus pavadinimas: Хобби гадкого утенка
Puslapių skaičius: 304
Leidykla: Jotema, 2002
Vertė: Eglė Černiauskaitė
Audio knyga
Perklausyta 2012 10 05
Pažintis: antroji autorės skaityta knyga
Vertinimas: 4/5  Ankstesniame atsiliepime, apie šios autorės knygą, rašiau, jog jos kūryba - man tikras netikėtumas. Ir iki šiol nebūčiau susipažinusi su šia rašytoja, jei ne audio knygos.  Vienas svarbiausių kriterijų renkantis, kokią knygą klausytis yra tai, kas skaito tą knygą. Patikėkit manim, knygų pasirinkimas ir taip nedidelis, ir tikrai norisi perklausyti kokias H. Wassmo trilogijas ar F. Dostojevskį. Bet kai skaitytojo balsas migdantis, sunkiai suprantamas ir reikalaujantis itin įdėmaus klausymo, tai dingsta visas noras. Yra viena knygų garsintoja, kurios balsas man toks malonus, toks mielas ausiai, jog pirmiausiai perklausiau visas jos skaitomas knygas. Tokiu būdu ir atradau D. Doncovą.
  "Bjauriojo ančiuko hobis" - dvylikta knyga apie Dašą. Ir nors klausiausi ne iš eilės, bet knygos siužetai tokie, jog neeiliškumas visai netrukdo. Žinoma smagiau skaityti visą seriją, nuo pirmos knygos. Bet čia kaip ir su T. Gerritsen knygomis. Rekomenduojama, tačiau neprivaloma. 
  Šios autorės knygos - kaip greitas maistas (aš knygą perklausau per vieną darbo dieną). Paėmei į rankas, perskaitei, tam kartui sotus, o po kiek laiko ir vėl norisi. Kartosiuosi, bet  rašytojos humoras, tokių neįtikėtinų situacijų išmąstymas, įdomūs veikėjų charakteriai, tiesiog negali nesužavėti. Tik vartojant greitą maistą, svarbiausia - nepersivalgyti.

2 komentarai:

  1. Kažkada daug jos knygų skaičiau rusiškai (tokios paprastos, kad net sugebėjau :) ), bet po kokios dešimtos šiek tiek nusibosta, nes labai panašios (gi pusę knygos pasakoja kaip praturtėjo ir visus savo vaikus gavo ir šunis, ir žiurkes, tada kokia nors istorija :) ). Bet, kad linksmos tai tikrai!

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Tikrai taip. Šį faktą pasilikau aprašant kitas jos perskaitytas knygas :)

      Panaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan