Dar daugiau dovanų!

2012 m. gruodžio 18 d., antradienis

  Pasirodo tereikia tik šiek tiek pasiguosti, jog Kalėdoms negausiu dovanų knygų. Ir še tau, po kelių dienų sulaukiu nuostabiausios dovanos. Milijonus kartų AČIŪ tau Arūne! Tu net neįsivaizduoji, kaip mane pradžiuginai. Net ašarą nubraukiau ir negalėjau nustoti aikčioti. Kaip malonu, jog tu prisiminei, kad labai ieškojau ir norėjau perskaityti šią knygą. Čia iš vaikystės likusi nuoskauda, kad nesu dar jos skaičiusi. O gavau aš Vytauto Misevičiaus "Danuko Dunduliuko nuotykiai". Fantastika!
  Negana to, dar viduje radau lauktuves iš Londono. Skirtuką į mano kolekciją, laišką, pieštuką ir atvirutę. Kitoje laiško pusėje yra atspausdintas V. Šekspyro 13 sonetas. O atvirutė su Ch. Bronte portretu. Neįamžinau, bet dar gavau ir pieštuką su anglų poeto John Keats citata: "A thing of beauty is a joy for ever". Kaip tik bus skirtas knygų braukymui :)
  Dar kartą didelis tau dėkui. Čia bus geriausia mano šių metų Kalėdinė dovana! Gal reikia pradėti guostis, jog neturiu knygų lentynų? :)3 komentarai:

 1. Pagaliau! Aš taip pergyvenau, ko tas siuntinys taip ilgai keliauja - kad tik nebūtų kur paklydęs! :) Bet kaip aš apsidžiaugiau, kad tu apsidžiaugei! Dabar labai šypsausi! :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Iš tikro gavau prieš keturias dienas. Bet tėvai padėjo ir nepasakė man, kad yra siuntinys :) Šiandien tvarkiau namus ir pamačiau.

   Panaikinti
 2. Super, sveikinu! Matai, negalima sakyti, kad negausi to ko nori :). Nors aš irgi vis urzgiu, kad visi klausia ko noriu, bet nedovanoja (pašto ženklų), visgi buvo kas padovanojo ir jų. Bet per Kalėdas nebesitikiu jų sulaukti. O Danukas Dunduliukas yra kažkas tokio! Bent jau senasis leidimas.

  AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan