2012m. - Knygų iššūkis - 2013m.

2012 m. gruodžio 2 d., sekmadienis

   Sveiki. Iki šių metų "Knygų iššūkio" pabaigos liko lygiai 30 dienų. Aš tikiuosi, kad Jums visiems sekasi jį užbaiginėti. Labai lauksiu komentarų, ar šis iššūkis padėjo pasistūmėti su ilgai atidėliojamomis knygomis. Ar buvo verta į visą tai veltis.
  Aš pati jau visas kitas knygas atidėjusi į šalį ir skaitau tik iš sąrašo. Nes nenoriu likti vienintelė, jo neįveikusi. Tuo labiau, kad dar nenusivyliau nei viena knyga iš susidaryto sąrašo. 
  Jeigu tai ir ne paskutinis, tai priešpaskutinis įrašas apie iššūkį tikrai. Planuoju dar parašyti likus kokiai savaitei iki pabaigos, pradėti peržiūrinėti dalyvių sąrašus, skaičiuoti tuos laiminguosius. Ir pagalvojau, jog Jūs nusipelnėt daugiau nei vieno pagrindinio prizo. Neatskleisiu, kokie tie prizai bus, bet be pagrindinio nugalėtojo prizus gaus ir daugiau dalyvių, įveikusių iššūkį. Nes Jūs tikrai to verti.
   O dabar pakalbėkim šiek tiek apie kitų metų iššūkį. Nes Jūs man vis rašot, klausiat, ar jis bus. Taip, tikrai bus, galit tuo net neabejoti. Per visus šiuos metus sulaukiau galybės komentarų, patarimų, padėkų ir rekomendacijų. Tad kitų metų iššūkis bus patobulintas. Šiandien jau baiginėjami paskutiniai darbai, rašomi paskutiniai straipsniai. Jau labai greit sužinosite visą informaciją. Prie šio projekto nusprendė prisijungti rėmėjai, žiniasklaida, kiti puslapiai, tad tikrai bus daug įdomybių, naujovių bei pasikeitimų. Dar šiek tiek kantrybės ir kelių dienų bėgyje jau galėsite registruotis iššūkyje, kurti savo knygų sąrašus, skaityti ir laimėti dar daugiau prizų!

11 komentarų:

 1. labai saunu :D as ne taip jau seniai iveikiau paskutine saraso knyga :) siaip issukis labai geras ir labai prasmingas :) nekantriai laukiu 2013 issukio, jau turiu kazka panasaus i nauja sarasa :D

  AtsakytiPanaikinti
 2. Fainai, gal reiks prisijungti, nors mano sąrašas gal per abstraktus (perskaityti 12 knygų anglų arba rusų kalba :)
  O šiaip smalsu, ką darytų tie, kurie kaip sakai klausinėja ar bus kitas iššūkis, jei jo nebūtų, niekas už rankutės nevestų. Neskaitytų? Kaltintų valdžią?
  Matau skaitai "rožės vardą". Patinka? Nes Umberto stipriai ne mano :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aš manau, kad visi skaitytojų ir toliau. Bet dalyvavimas tokiame projekte, tikrai verčia pasitempti. Juk įdomu stebėti ir kaip kitiems sekasi, galvoti savo sąrašą ir t.t.
   Taip, skaitau :) Perskaičiau gal 70psl, visai patinka, tikėjausi, kad bus sunkiau, bet vis tiek pradėjau paraleliai skaityti "Dvasių namai". Vis teisinu save, kad skaitysiu, kai grįšiu į Lietuvą.

   Panaikinti
 3. Labas. Norejau, paklausti ar issukyje gali dalyvauti tik tie, kurie turi savo tinklarascius?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ne, nebūtinai reikia turėti savo tinklaraštį, bet apie tai sužinosite rytoj :)

   Panaikinti
 4. Kaip šaunu, aš tik šių metų viduryje atradau jūsų puslapį, bet susižavėjau juo, nes ir pati šiemet intensyviai skaitau, nes turiu daugiau laisvo laiko. BŪtinai dalyvausiu kitų metų iššūkyje :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Laukiu informacijos :) Ką tik baigiau skaityti "Orchidėjų namus" ir aprašinėju įspūdžius :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Laukiam, laukiam naujienų :)

  Šiemet irgi nevisai oficialiai dalyvavau šitam reikale ir jau žinau, kad tikrai iššūkis bus neįveiktas, bet... maždaug pusę sąrašo knygų perskaičiau. Ir nepaisant to, kad visko nesuskaitysiu, kas buvo numatyta, bet per metus perskaitytų knygų skaičius padidėjo... dvigubai. Ir itariu, jog šio iššūkio dėka (vieną sąrašinę kompensavau dviem neįtrauktom į sąrašą).

  Bet šiemet dalyvausiu jau normaliai!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Man šis iššūkis bus pirmasis :) laukiu nesulaukiu :)

   Panaikinti
 7. Aš skaitau, skaitau, nerašau, neraušau... ir jau galvojau apie kitų metų iššūkį ir sąrašą. :)

  AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan