Trečiadienio konkursas: nugarėlių poezija

2012 m. lapkričio 21 d., trečiadienis

  Sveiki. Šią savaitę negalvojau Jums naujo konkurso. Nusprendžiau išpildyti Jūsų prašymus. Laiškuose man vis rašot, kad pakartočiau vieną konkursą. Tad kartojam - "Nugarėlių poezija".
  Tie, kurie pirmą kartą apie tai išgirdo, gali paskaityti praėjusius bandymus kurti poeziją iš knygų pavadinimų ČIA ir ČIA.
  Praėjusio konkurso dalyvių kūrybą galite peržvelgti ir ČIA .
  Ką Jums reikės daryti? Peržiūrėkite savo turimas knygas ir iš jų pavadinimų sukurkite kokį nors tekstą. Tai gali būti ir ketureilis, ir baltos eilės, ir eilėraštis. Kiekvienas dalyvis gali atsiųsti neribotą skaičių nuotraukų. Turi būti panaudotos bent dvi knygos. Galite naudoti jungtukus, ištiktukus, visokius o, bet, ir, su. Tačiau negalima keisti knygų pavadinimuose esančių žodžių ar jų darinių. Jeigu yra žodis vaikystė, tai negalit rašyti vaikystėje. Tikiuosi, kad supratote, ko noriu iš Jūsų. O jeigu ne, tai tam tikrai padės pavyzdžiai ir ankstesnė dalyvių patirtis. Nufotografuokite savo poeziją ir atsiųskite man adresu asskaitau@gmail.com. Iki gruodžio 3 dienos. Konkursas tęsis net dvi savaites, tad tikrai turėsite laiko prabudinti savo mūzas. Visų dalyvių nuotraukos bus sukeltos į "Aš skaitau" FB puslapį. Nugalėtojus šį kartą rinksiu aš. Iš viso net 4 dalyviai laimės jų pasirinktas knygas! Jeigu sutaps, kad nugalėtojai norės tos pačios knygos, pirmumo teisę rinktis turės tas, kuris laimėjo aukštesnę vietą.
  Kadangi aš vis dar Bergene ir neturiu čia tiek knygų, kad galėčiau kažką sukurti, tai parodysiu Jums Arūnės bandymus kurti poeziją (tikiuosi Arūnė neužpyks). 

 
 Katinėlis Juodis - 
geriausias katinas pasaulyje
štai taip Zaratustra kalbėjo!

 
Kambarys:
puodukas kefyro ant palangės
penki ketvirčiai apelsino,
cukriniai avinėliai,
mėnesiena
ir
vienatvė dviese
- tu palikai mane užmigusį - 
                                                             
Išsirinkite knygą, kurią norėtumėt gauti laimėjimo atveju

3 komentarai:

  1. Arūnė tikrai nesupyks.. :)) uoj geras konkursas! uoj kiek talentų vėl netikėtai gims! :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Kaip ma patinka tas katinelis juodas. Miau

    AtsakytiPanaikinti
  3. Tikrai įdomu kurti. ;)

    AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan