Trečiadienio konkursas: jeigu aš rašyčiau knygą

2012 m. lapkričio 7 d., trečiadienis

  Sveiki. "Trečiadienio konkursas" ir vėl su Jumis, (ne)tiesiogiai iš Bergeno!
   Kiekvieną savaitę man vis sunkiau sugalvoti Jums kažką naujo ir įdomaus. Jau tiek visko esat sprendę, ieškoję, spėlioję. Ir šiai savaitei jau buvau sugalvojusi konkursą, ir parašiusi viską, bet jaučiu, kad vis tiek netinka. Tada viską ištryniau ir pradėjau iš naujo.
  Šią savaitę Jūsų laukia kūrybinė užduotis, kurios tema - "Jeigu aš rašyčiau knygą". Man atrodo ne aš viena pasvajoju apie knygos rašymą bei išleidimą. Tad pasvajokime ir pafantazuokime kartu.
  Ką Jums reikės daryti?  Užduočių sąrašą rasite žemiau. Galite pridėti savo minčių ir daugiau, nebūtinai tik, ko reikalaujama pagal sąrašą. Visus savo pamąstymus, kūrybines išraiškas siųskite adresu asskaitau@gmail.com iki pirmadienio, lapkričio 12 dienos. Dviem (o gal ir daugiau) dalyviams atiteks  jų pasirinktos knygos, nepamirškite jų paminėti. Linkiu visiems kuo didžiausios sėkmės ir labai lauksiu Jūsų laiškų! 

Įsivaizduokite, kad pradedate rašyti knygą

1. Sugalvokite savo knygai pavadinimą.
2. Parašykite pirmą knygos sakinį.
3. Keliais sakiniais (galima ir kelis lapus) apibūdinkite pagrindinį veikėją.
4. Kokia būtų Jūsų knygos pagrindinė mintis/idėja?


Išsirinkite knygą, kurią norėtumėt gauti laimėjimo atveju

2 komentarai:

  1. O, sveikinu! Pagaliau tikras konkuras :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. man atrodo, kad knygos rašymas toks rimtas reikalas, kad nespėsiu per tokį trumpą laiką susikoncentruoti ir sugalvoti... :))

    AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan