Tess Gerritsen "Melo kaina"

2012 m. lapkričio 10 d., šeštadienis

Žanras: romanas
Originalus pavadinimas: Under the knife
Puslapių skaičius: 346
Leidykla: Svajonių knygos, 2012
Vertė: Ieva Albertavičienė
Knyga nuosava
Perskaityta 2012 11 06
Pažintis: dešimtoji autorės skaityta knyga
Vertinimas: 4/5


    Et, Gerritsen, tiesiog negaliu jos neskaityti.  Dar vienas vieno vakaro romantinis trileris, dar viena įtraukianti bei intriguojanti istorija. "Melo kaina" - antroji autorės knyga nuo jos, kaip rašytojos, karjeros pradžios. Ir tai jaučiasi, ypač kai jau galiu lyginti su vėlesnėmis knygomis. 
  Istorija mus nukelia į Oahu salą, Honolulu miestą. Keitė - gydytoja, daugybę metų paaukojusi savo karjerai. Kurią vieną dieną nutraukia netikėta ligoninės darbuotojos mirtis. Keitė apkaltinama netyčiniu nužudymu dėl aplaidaus darbo. Bet ar tikrai tai buvo nužudymas? Kokias paslaptis slepia slaugytoja, gydytojas? 
    Žinoma, negalime pamiršti ir meilės istorijos. Išnarplioti šį nusikaltimą ir surasti tikrąjį žudiką atskuba advokatas Deividas, kuris iš pradžių netikėjo Keitės žodžiais ir žadėjo sužlugdyti jos karjerą. Ji nemėgsta advokatų, jis nekenčia gydytojų. Ji karjeristė, dievinanti savo darbą, jis uždaraus būdo, emocijų nerodantis, dailiai nuaugęs vyrukas. Puiki porelė. Bet šį kartą man buvo per saldu. Jau visų tų aš maniau, kad jis ledas, o pasirodo jis ugnis, kai jis mane paėmė, ugnikalnis išsiveržė ir aš visa ištirpau tikrai netrūko.
  Istorija man šiek tiek priminė kitą, vėlesnę, jos knygą "Donoras". Nagrinėjamos temos gal ir kitokios, bet pačios istorijos rėmai, ligoninė, gydytojai, paslaptys turi panašumų. Kaip ir kitose Gerritsen knygose, netrūksta čia nei kraujo, nei lavonų, nei paslapčių ar įtampos. Man patiko, nepaisant ir tos perdėtos meilės.

2 komentarai:

  1. Bet tai, kad Gerritsen mėgsta perspausti su jausmais. Moira su Ricoli irgi amžinai su savo "myliu noriu negaliu" :). O "Gravitacijoje" tai iš viso: "mieloji, išgelbėsiu tave, va tik laivuką griebiu ir skrendu į kosmosą".
    P.S. Kaip tik dabar skaitysiu šią knygą.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Visgi karjeros pradžia, tai nesistebėkit dėl tų meilių seilių. Nors prisipažįstu, truputį erzina.

    AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan