Mažosios princesės konkursas!

2012 m. lapkričio 6 d., antradienis

  Vakar Jums rašiau apie leidyklos "manoknyga.lt" gautas dovanas. Kadangi knygeles perskaičiau, savų vaikų nėra, draugių, giminių mažieji dar tik mokosi ropoti, tai nusprendžiau pasidalinti skaitymo džiaugsmu ir šias knygeles Jums padovanoti. 
  Tikiuosi neapkaltinsite manęs diskriminacija, bet norėčiau, kad konkurse dalyvautų tie, kurie savo šeimoje ar aplinkoje turi vaikų. Tiesiog norėtųsi, kad knygelės būtų naudingos ir skaitomos.
  Ką reikia daryti? Nieko sudėtingo. Tiesiog komentaruose parašyti kokį linksmą nutikimą, pokštą, istoriją iš savo/draugės/sesės/brolio ir etc. vaiko gyvenimo. O galbūt ne ką mažiau juokingą pasakojimą prisimenat ir iš savo vaikystės. Du dalyviai laimės po knygą. Vienam atiteks "Nenoriu į lovą!", kitam - "Kur mano puodukas?". Rezultatai bus skelbiami po savaitės, lapkričio 13 dieną.

12 komentarų:

 1. Ėjau su sesės vaiku, jam tada gal kokie 3 metai buvo, laiptinėj ir dainuoju. Tas pareiškė - ša, tyliau, čia juk kurčia močiutė gyvena!


  AtsakytiPanaikinti
 2. Na man nebuvo jokių nuotykių su mažyliais, bet ypatingas dalykas buvo, kai pusbrolis davė palaikyti savo kūdikį sūnų :) tai buvo kažkas nepaprasto, o dabar turi ir dukrytę, tad jiems ir perleisčiau knygutę :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Sūnus, matydamas baltą su juodomis dėmėmis arklį, klausia:
  - Kada duos pieno?
  Atsakau:
  - Taigi čia arklys, jis neduoda pieno, tik karvės.
  - Tai ko jis tada apsimeta karve?

  AtsakytiPanaikinti
 4. Kol kas mano sūnus tokio amžiaus, kad mintis ir jausmus reiškia tik emocijų bei veido išraiškų pagalba. Ir aš, kaip tikra mama, juokiuosi dėl kiekvienos bedantės burnytės šypsenos (tiksliau, dantų yra, net šeši), liežuviuko kyščiojimo, nosytės suraukimo ir kitų panašių smulkmenų, pvz. kaip jo didi meilė kaldrytei, kurią jis išreiškia itin jaukiu prisiglaudimu ir tiesiog nerealiu sugebėjimu panerti į mėgiamą užklotėlį :) Viena knygutė jau užsakyta, todėl mielai priglaustume antrąją apie Puoduką ;)jei laimėjimas neskaidomas, tai tikrai rasiu su kuo pasidalinti ir antrąja knygele :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Oi, per skubėjimą neįsidėmėjau, kad visgi skaidomas laimėjimas :D kokia aš "apžora" :D

  AtsakytiPanaikinti
 6. Mano sūnėnas ir dukterėčia tiesiog eina iš proto dėl knygučių. Tik atėjus vis reikia jiems skaityti.
  Kartą migdžiau sesės sūnelį, o jis tada tik vieną pasaką mėgo, kur per abu puslapius gaidys buvo nupieštas, tai kol užmigdžiau, kelioliką kartų tą pasaką teko skaityti. O linksmiausia, kad vaikas neleido perversti puslapio ir pabaigti pasakėlės. Tik perverti kitą puslapį, o mažasis sušunka "Ko ko!" ir atverčia atgal :)
  gudrus mažasis, paklausus, kas iš jo užaugs nusiminė: "niekas neišeis, nei gandras, nei varlytė..."

  AtsakytiPanaikinti
 7. As pati turiu sūnelį, tačiau perpasakosiu savo pusseserės dukrytės vardu Ugnė, kuriai dabar dveji su puse, kalbeles. Jai ir knygutę padovanočiau.

  Grįžta pusseserė iš parduotuvės ir sako dukrytei:
  -Aš jau grįžau. Ar labai verkei pasilikusi su tetuku?
  -Ne... Aš neverkiau, o BLIOVIAU!!! - atkerta rimtai mažoji.

  Močiutė Ugnei padovanoja rankinuką. Suaugusieji stebi, kaip mergytė džiaugiasi dovana ir ezina naivią mažylę.
  -Ooo, koks gražus rankinukas. Tikrai Versache gamybos... - juokiasi Ugnės tėtis.
  - Tikrai labai gražus! Jis pagamintas iš krokodilo odos - porina Ugnės senelis.
  Ugnė tik klausosi, tik klausosi, o močiutė ramina suaugusiuosius:
  - Baikit kalbėti vėjus, o tai ir vaikas paskui prisigalvos...
  Po kiek laiko, Ugnė su tuo rankinuku užsuka pas mus į svečius. Su džiaugsmu ji rodo mums rankinę ir sako:
  - Žiūrėkit, aš turiu rankinuką padarytą iš DRAKONO!!!

  Leipom juokais, o mažoji Ugnytė nesuprato, kodėl mums taip linksma.

  Taigi ko tik neprisikausai, kai šalia turi mažų vaikučių:)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Mano sesei dabar treji metukai, o po kelių savaičių bus ketveri. Tad čia būtų kaip ir gimtadienio mini dovanėlė nuo manęs, nes jau knygas mėgsta nuo vaikystės ir dabar vakarais prieš miegą vienos pasakos jau nebeužtenka :) Šiaip ypatingų ar juokingų atsitikimų nėra buvę arba aš tiesiog neprisimenu, tačiau yra keletas frazių ir žodžių, kurie tikrai ilgam įstrigo į galvą. Patinka man ir tai, jog kai išeiname su sese į lauką, dauguma žmonių galvoja, kad ji mano dukrytė, bet aš taip smagiai atsakau, jog tai mano sesė. Žinau, skirtumas tarp mūsų labai didelis galbūt todėl taip ir atrodo :) Bet taip gera pasidaro, kai pasakau, jog čia mano sesė, nes žinau, jog tai galbūt vienintelis žmogeliukas, kuris mane visada supranta, paguodžia ir beprotiškai myli ir tikiuosi mylės taip stipriai visada. Nors ir maža, bet :)O dabar keletas įmantresnių sesės frazių ir žodžių: MAMAM sesė sakydavo, kai pamatydavo žuvyčių maistą (apie 1-1,5 metų), brolį vadino DIADIA, teletabius kviesdavo DISIA, o autobusas būdavo AUŪ. Visai neseniai galbūt prieš kokius du mėnesius, nupirko mama sesei Tic Tac mėtinio skonio, o ji ir klausia:
  - Ką, čia lapų skonio?
  O štai šiandien irgi tiek juokėmės, kai mums grįžus iš darželio paklausiau sesės, ką valgė pietums darželyje. O ji atsakė:
  - Marintų kopūstų sriubytę. O norėjo pasakyti (marinuotų)raugintų kopūstų sriubytę :) Iš dviejų žodžių gavosi vienas sudurtinis... O linksmiausia žiūrėti į sesę būna tada, kai ji pasiėmusi kokią nors savo knygutę su daug paveikslėlių nusineša prie pianino ir grodama dainuoja tai, ką mato paveikslėliuose. Tada galima visokių nesąmonių išgirsti :) O atmintį tai gerą ji turi, nes visas turimas savo knygutes "skaito" žodis į žodį beveik, nors dar tikrai skaityti nemoka, ir dar, jeigu mes su mama skaitydamos ne taip kokį žodį perskaitom, iškart sesė mus puola taisyti :) Žodžiu, auga dar viena knygų "graužikė" :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. O šiandien mano sesytė parsinešė ant rankos "tatuiruotę", nupieštą su flomasteriu, o sako čia ATVIRUOTĖ, kol supratom, ką ji turi omeny, tai teko pavargti :)

   Panaikinti
  2. Na va kasdieną po naujieną :) Šiandien sesė norėjo pasakyt "Pamiršau, ką norėjau pasakyt", o pasakė NERANDU ATMINTIES :D

   Panaikinti
 9. Mano mažoji sesė taip pat labai mėgsta pašnekėti, iš filmukų visokių frazių išmokus.. :D Kartą pribėga prie lango, ant kurio tupi didelė musė, ir kad tvos per tą musę, paskui atsisuka laiminga ir sako: - Mirtis po kupranugario kanopa! :D Jau juoko visiems buvo, turbūt visada prisiminsiu :D

  AtsakytiPanaikinti
 10. Geruliu cia,ypac patiko apie arkli-karve ir bliovima :)

  AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan