Mažoji princesė "Nenoriu į lovą!" ir "Kur mano puodukas?"

2012 m. lapkričio 5 d., pirmadienis

  Nėra nieko geriau, kai ryte tave pažadina visiškai nelauktas kurjerio skambutis ir įteikia tau siuntinį. O jį atidarius, randi netikėtas dovanas - knygas. 
  Šį kartą mane taip pradžiugino e-knygynas "Manoknyga.lt". Kuris nuo šiol ne tik pardavinės, bet ir leis knygas.
  Tony Ross - iliustratorius ir vaikiškų knygelių autorius. Mažosios princesės knygų seriją pamėgo viso pasaulio vaikai, o dabar su šia trijų-keturių metų princese gali susipažinti ir mažieji Lietuvos skaitytojai.
   Nors aš ir neturiu vaikų, ir sūnėnas dar per mažas joms, bet pati smagiai perskaičiau šias istorijas. Kuri mama neturėjo rūpesčių dėl vaiko nenoro eiti miegoti, naudotis puoduku? Be jokio moralizavimo, spalvingų iliustracijų dėka, mažoji princesė padės vaikams pasidaryti tinkamas išvadas.  Kviečiu aplankyti princesės puslapį "Facebook" ir pažiūrėti keletą nuotraukų.

7 komentarai:

 1. kvaila kiekvienai lietuviskai isleistai knygai kurt Facebook puslapi. Jo Nesbo knygoms kuria, dabar dar sitoms... neveltui Lietuva.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Perskaitei ar pervertei? Šiaip aš visada mėgau vaikiškas ir paaugliškas knygas, bet iš paveiksliukų ir sakinių po jais atrodo, kad čia visai jau mažiukams, kurie kai patys jau mokės skaityt, tai bus išaugę:), tik pralošt konkursuose lieka :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Kad skaitymo ten nedaug ir knygelės po 32 psl. :)
   Ir jau galvoju kokį konkursą, kurio metu galėčiau jas kam nors padovanoti :)

   Panaikinti
 3. Salomėja: mano 3,5 metų dukra šitų knygų nepaleidžia. Kiekvieną vakarą prašo paskaityti vietoj pasakos.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Vidmantai, net neabejoju, kad ji maždaug tokio amžiaus vaikams ir skirta - tokiems, kurie dar patys neskaito. Kai jau mokės skaityti, jau bus peraugę :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Smagu gauti dovanų, nors jos skirtos ir ne Tavo amžiaus kategorijai :)

  Vieną knygutę esu užsisakius, bet mus pasieks tik tada, kai pasirodys dar viena užsakyta knyga (Sabaliauskaitės). Su nekantrumu laukiu.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Fantastiškos knygutės. Mano mažoji (beveik 3m) pora mėnesių kas vakarą prašė paskaityti knygutes apie "Puoduką ir piktą", nes pikta mergaitė ant knygutės nupiešta :)

  AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan