Laikas keičia ne tik žmones...

2012 m. lapkričio 1 d., ketvirtadienis

    Keliom dienom grįžau į kitus savo namus, pas tėvus. Kur galiu rasti savo kitas lentynas su kitomis knygomis. Vėl galėjau jas nuglostyti, sudėlioti, atsirinkti, ką vežtis į Norvegiją. Kelias lentynas ir įamžinau. Bet svarbiausia, kad peržiūrint nuotraukas, radau ir prieš kelis metus darytas savo lentynų nuotraukas. Labai smagu palyginti, kaip laikas pakeičia ne tik žmones, bet ir lentynų turinį bei kiekį. Tad nusprendžiau ir Jums parodyti, kaip mano lentynos atrodė 2010 m. birželį ir kaip atrodo dabar, 2012 m. lapkritį.

  
                                                                                O kažkada atrodė ir taip

  Čia dar ne visos mano turimos knygos. Nemažai esu išsivežusi į namus, kur dabar gyvenu. Kai ką esu pardavusi, išsimainiusi arba tiesiog perkėlusi į kitas lentynas. Iš tikrųjų čia dar ne galutinis variantas, kaip aš norėčiau, kad mano lentynos atrodytų. Ir ne visos pagal ūgį sudėtos, kaip aš mėgstu. Bet dėl dažno jų keitimo, knygų gausėjimo, mano tvarka vis suardoma. Niekis, prieš Kalėdas, sakiau viską susitvarkysiu.
  Kad ir šioje nuotraukoje, trūksta kelių knygų. O jei tiksliau E. Donoghue "Kambarys". Kurią mama pradėjo skaityti po "literatūrinės vakarienės". Kitu atveju pykčiau, kad taip paliko.


  Dar viena lentynėlė. Kuo mažiau knygų, tuo gražiau ir tvarkingiau atrodo. Bet kuo daugiau knygų, tuo daugiau džiaugmo širdžiai.


  Šios lentynos ankstesnių nuotraukų neradau. Gal dėl to, kad ilgą laiką joje buvo sudėtos visokios smulkmenos: statulėlės, žvakės ir kiti nereikalingi daiktai. Tik po kiek laiko pagalvojau, kai knygos pradėjo nebetilpti, kodėl aš čia negaliu jų susidėti. Pradžioje taip pat buvo viena lygi, graži, horizontali eilė. Dabar jau tenka krauti, kur telpa. Man reikia vienos didelės lentynos! Ir kuo greičiau!

14 komentarų:

 1. Nepagaunu... Kam taip svaistyti pinigus? Biblioteku ner?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. O aš nepagaunu tokių komentarų. Jeigu Jums knygų pirkimas yra pinigų švaistymas, tai be komentarų. Ką aš negaliu turėti savo bibliotekos?

   Panaikinti
  2. Jei nepagauni tai ir nepagausi, eik gaudyt kitur. Ne čia pataikei.

   Panaikinti
 2. Nieko nėra gražiau už knygų lentynas! :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. O tu knygas perki ir kaupi, ar dar ir skaitai? Nes daugelis matomų pavadinimų čia neaprašyti :)
  Mūsų lentyna atrodo taip: http://salomeja.net/kai-kurie-santykiai-prasideda-nuo-lentynu/ (paskutinė), tik dabar jau pilnutėlė. Vietos likę gal 10-čiai :) Kas įdomiausia tai atmetus vyro knygas, kurių aš skaičiusi 50%, tai maniškių yra 95% perskaitytos. O tos, kuris laukia eilės tupi miegamąjame, atskiroje lentynoje (koks 10vnt.) :) ir aš jas labai taupau, vis neskaitau :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aišku, kad skaitau :) O neaprašytos dėl to, kad tada, kai jas skaičiau, dar nerašiau savo blog'o. Ir net kai pradėjau rašyt, ne visas skaičiusias knygas aprašinėjau.
   Iš tikro daug perskaitytų knygų esu pardavusi/dovanojusi/išsimainiusi, todėl mano lentynose visada bus daugiau neskaitytų knygų nei skaitytų.

   Panaikinti
 4. Whoa! Mano svajonių kolekcija =D Jėgaaa... :O

  AtsakytiPanaikinti
 5. Idomu, gal turetumete parduoti arba mainyti Stephen King knygas kaulu maisas, desperacija, tas 2 ?

  AtsakytiPanaikinti
 6. Man knygos jau seniai į lentynas netelpa... Pardavinėju, prastesnes laikau sandėliuke, pas tėvus palieku, o namie vis auga krūvos. Atrodo, jau stabdau save, kad nepirkčiau, bet vis daugėja jų ir daugėja :) O neperskaitytų tai apie 10 gal turiu :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Labai gražiai ir tvarkingai viskas sudėliota. Buvo faina pasižvalgyti. Pas mane tai netaip viskas tvarkingai ir gražiai išdėstyta, nes daugiau turiu knygų. O Jums patarčiau knygų spintą per visą sieną nusipirkti :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Užvesta (labiau išsivystė) labai įdomi tema - kaip Jūs laikote savo knygas. Galėtų gimti naujas skyrelis šiame bloge, kur galima būtų pažiūrėti, kaipgi laikomos tos mūsų knygos...

  AtsakytiPanaikinti
 9. oo, koks džiaugsmas tiek knygų turėti :)))

  AtsakytiPanaikinti
 10. Džiaugsmas akims. Ypač patiko foto su katinu, mat pati laikau katiną. Kažin, ar visi katinai mėgsta miegoti ant/šalia knygų? :) Maniškis labai mėgsta mano skaitomą knygą naudoti vietoj pagalvės :D
  Grįžtant prie knygų temos, tai aš nutariau pirkti tik labiausiai patikusias, nors dar krūva stovi įvairiais būdais gautų, kurios nėra mėgstamiausios, bet jos tarsi gražių praeities įvykių paminklai.
  Plius viena lentyna pas mane užkimšta ir pastoviai keičiasi - tai bibliotekos knygos :D

  Jurgita

  AtsakytiPanaikinti

CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan